• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım Planı 03.07.2017

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dostum bir şeyden de memnun olun ya, 2 oluyor az geliyor 4 oluyor çok?????
kardeşim server chin serverı ip limit artması demek bot karakterlerin dolması demek

2 demek 1 tane bot charı veya stall charı demek ip limit 4 ise 3 tane bot charı demek.

biz serverın geleceği için diyoruz bunu 4 olmasının mantıklı bir izahı yok. burda yılların tecrübesi olarak konuşuyoruz üslüna dikkat et ayağını denk al

bi açıklama bekliyoruz server açılma süresi bellimi tahmini

ümit abi bu arada canlandırma kağıdı kullanılmıyo. 90 level sınır var diyo. kasma alanında öldüm kalkamadım. ona da bi bakın lütfen. Kale savaşı için yapmışsınız belli. Ama normal yerlerde de kullanılamıyor. Lütfen gözden kaçmasın.

ümit abi bu arada canlandırma kağıdı kullanılmıyo. 90 level sınır var diyo. kasma alanında öldüm kalkamadım. ona da bi bakın lütfen. Kale savaşı için yapmışsınız belli. Ama normal yerlerde de kullanılamıyor. Lütfen gözden kaçmasın.

Kale savaşı için alınan bir önlemdi düzelecek.

Açılma süresine dair tahmini veya kesin bir süre veremeyeceğiz, special kervan olayı ayarlanıp test ediliyor şuan.

Thief karakterler içinde geçerli olucaktır.

- - - Güncellendi - - -

Biraz zahmetli bir iş açıkcası :) (Eğer süre yeterse inşallah ekleyeceğim fazla sıkmak uzun süreli bakımlar yapmak istemiyoruz olmazsa bu hafta başlar önümüzdeki hafta ekeleriz.)

- - - Güncellendi - - -

Bu işlere ben bakıyorum :) NOT Aldım arkadaşım ekleyeceğim söz.

sormak istediğim birşey var. dikaktimi çektide testide uygulamayıda bu server üzerinde yapıyoruz yanlış anlamadıysam sözlerinizden.

test serveriniz neden yok ? bazı güncellemeler orada yapılıp direk ana servere gömülebilir.

sormak istediğim birşey var. dikaktimi çektide testide uygulamayıda bu server üzerinde yapıyoruz yanlış anlamadıysam sözlerinizden.

test serveriniz neden yok ? bazı güncellemeler orada yapılıp direk ana servere gömülebilir.

Yanlış anlamışsın, test serverimiz var testler orada yapılıyor. Hatta şuan test serverinde gelecek haftaki kale savaşı için bazı testler ve kontroller sağlanıyor.

kardeşim server chin serverı ip limit artması demek bot karakterlerin dolması demek

2 demek 1 tane bot charı veya stall charı demek ip limit 4 ise 3 tane bot charı demek.

biz serverın geleceği için diyoruz bunu 4 olmasının mantıklı bir izahı yok. burda yılların tecrübesi olarak konuşuyoruz üslüna dikkat et ayağını denk al

boş konuşma, gayet düzgün üslüpla yazmışım. zoruna gittiyse bişey diyemem. sen kimsin de beni tehdit eder gibi konuşuyorsun? tekrarlıyorum boş konuşma.

Adam ne yapsa yaranamıyor, 2 olur az diyen ağlar 4 olur çok diyen. Durum bundan ibaret :) Elde ne varsa onla idare edin

Hala bi çok stall çarı vs hotanda, bence hotandaki xlarge potları fln kaldırın yada hotana kayıt olmayı iptal edebilirsiniz

Hala bi çok stall çarı vs hotanda, bence hotandaki xlarge potları fln kaldırın yada hotana kayıt olmayı iptal edebilirsiniz

İlgineceğiz onlarla sıkıntı yok birazcık zaman lazım. Önce dw deki vergiyi kaldıracağız, sonra gerekirse diğer önlemleri devreye sokacağız.

İlgineceğiz onlarla sıkıntı yok birazcık zaman lazım. Önce dw deki vergiyi kaldıracağız, sonra gerekirse diğer önlemleri devreye sokacağız.

o benimde aklıma geldi ama kale sahibi guild için haksızlık olabilir, belkide denge sağlar bilemem :d kaç para veriyor haftada kale bilmiyorum :d

o benimde aklıma geldi ama kale sahibi guild için haksızlık olabilir, belkide denge sağlar bilemem :d kaç para veriyor haftada kale bilmiyorum :d

Dw de kale yok ki, jangan, hotan ve bandit var. Dw ye vergi konmuş yanlışlıkla onu kaldıralım dw daha cazip hale gelir.

Unique lerden coin geldiğine eminmisiniz? Fazlasıyla unique kestik ama coin görmedik daha

Birde önemsiz bşeyler ama 65 shoulder ların parry si %100 olarak düşüyor ve downhng da trader flag alınmıyor :D

Son düzenleme:
update neden geldi

- - - Güncellendi - - -

Arkadaş update geldi. çarılarım oyunda değil ip limit diyor

Evde değilim şuan aga :d twden bakam :d

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyunda değilsin:d

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri