• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım Planı 03.07.2017

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
TG ve URU için levelleri kessin diyorsunuz iyi düşünmüşşünüz ancak 30 40 level insanların toplaşıp uniq kesmesi mi çook düşük bir ihtimal millet 80 olup uniqleri öyle kesmek istiyor yani her türlü bu iki uniq çöp statüsüne geriliyor kararınızı gözden geçirmekte fayda görüyorum.

Cok fazla delay olmaya başladı serverda ilgilenebilirmisiniz bu durumlada

Hiç karşılaşmadık dün gece 4 gibi yaşanan 5 dk lık durum hariç.

abi sorun bi tek bendemi bilmiyorumda yeri burası degil onu da biliyorum da sürekli 1 charım dc yiyor 4 hesap sırayla dc yiyip duruyor ve bazen char acayip takılıyor pc reset modem rest attım diger pc lerim ile denedim ve telefonumun internetiyle denedim sorun aynı sadece bilgin olsun diye yazıyorum

+ C10 hatasıda veriyor

Son düzenleme:
abi sorun bi tek bendemi bilmiyorumda yeri burası degil onu da biliyorum da sürekli 1 charım dc yiyor 4 hesap sırayla dc yiyip duruyor ve bazen char acayip takılıyor pc reset modem rest attım diger pc lerim ile denedim ve telefonumun internetiyle denedim sorun aynı sadece bilgin olsun diye yazıyorum

+ C10 hatasıda veriyor

Dc yemen oyunla alakalı değil, dün bakımdan bu yana benim hesabımda oyunda hiç dc olmadım.

C10 hatası bir çeşit güvenlik önlemi ilkinde c10 verir 2. de girer.

şu ip limiti 2 yapın allah aşkına 4 yapmanın mantığı yok resmen

Unique sürelerini değiştirme planı var mı acaba? Hepsinin çıkacağı zaman saniyesine belli, bir heyecanı kalmıyor

Son düzenleme:
80lv 'de max olan skillerin altında max yazısı olsa fena olmaz. Önemli bir detay değil ama hoş gözüküyor.Vaktiniz kalırsa tabi.

Bozuk değil ki düzeltilsin, bilerek öyle ayarlandı levelinize göre uniq kesmelisiniz. Sen veya senin levelindekiler kesince birşey vermiyor diye çöp olduğu anlamına gelmiyor, o uniqler zaten sizin için değil.

bence level sınırı da getirin mesela tgye 30 lwl üstü tıklayamasın sonuçta o uniq 30 lwl üstü için değil

[/LIST]

sadece traderlar için mi geçerli bu durum yoksa thiefler içinde geçerli mi?

Thief karakterler içinde geçerli olucaktır.

- - - Güncellendi - - -

80lv 'de max olan skillerin altında max yazısı olsa fena olmaz. Önemli bir detay değil ama hoş gözüküyor.Vaktiniz kalırsa tabi.

Biraz zahmetli bir iş açıkcası :) (Eğer süre yeterse inşallah ekleyeceğim fazla sıkmak uzun süreli bakımlar yapmak istemiyoruz olmazsa bu hafta başlar önümüzdeki hafta ekeleriz.)

- - - Güncellendi - - -

Reis artık şu 2010 Halloween Dress i eklersiniz. Birde ekstradan +5 ile +6 yı ayırmak için +6 ya 8 deki kıvılcımı eklermisiniz acaba mümkünse?

Halloween_01.jpg

Bu işlere ben bakıyorum :) NOT Aldım arkadaşım ekleyeceğim söz.

Reis artık şu 2010 Halloween Dress i eklersiniz. Birde ekstradan +5 ile +6 yı ayırmak için +6 ya 8 deki kıvılcımı eklermisiniz acaba mümkünse?

Halloween_01.jpg

İsro Tibet serverinde bu dress sw nin en sağlam karakterlerinde vardı :) Çok tutulmuştu ben wizard olarak takıyordum ama warriora efsane yakışıyor bu dress bence de eklenmeli +++

Hotan da arrow alıyorum. Bolt alıyor inventory ye. Bowcu charım takılıyor. (Legal Sbot)

bide servere bi aracı koysanız çok hırsızlık olayları oluyor

Geri