• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım 12.06.2017 - 13:00 - 17:00

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Öyle bir sorun yok ortada yanlış bir anlaşılma var. Çoğu kişi SP ticketinden EXP gelmesini falan bekliyor, EXP göremedikleri için şikayet etmişler. Durum bugün açıklığa kavuştu. SP ticketi sadece SP verir EXP vermez ve bizzat kendim kontrol ettim sorunsuz vermesi gereken SP yi veriyor.

Hocam petimi açamıyorum. 45 level pet, ben 68 levelim. Pet leveli yüksek diyor.

Nick:Cocaniko

Wolf pet sorunu için gold iadesi istemiyorum. 80 olduktan sonra koca bir gün uğraştım level kasmak için. Bunun için 1m para verip geçemezsiniz.

Güncellemeleri Günlere bölerseniz böylebir sorun çıkmaz.3-4 SAT DİYORSUNUZ ERKEN KAPANIP GEÇ AÇILIYOR.Benim görüşüm şu 1-2 hafta gün gün güncelleme yapınız.Oyun Düzene Girdiği zaman haftada bir yapın oyunda bir cok eksık ve fazlalıkvar tabi bu benim görüşüm.Yapıp yapmamak size kalmıştır

Güncellemeleri Günlere bölerseniz böylebir sorun çıkmaz.3-4 SAT DİYORSUNUZ ERKEN KAPANIP GEÇ AÇILIYOR.Benim görüşüm şu 1-2 hafta gün gün güncelleme yapınız.Oyun Düzene Girdiği zaman haftada bir yapın oyunda bir cok eksık ve fazlalıkvar tabi bu benim görüşüm.Yapıp yapmamak size kalmıştır

Erken açsalar yarım yamalak yapılan bir iş yüzünden bir daha server bakıma girmek zorunda kalacak veya tamamen lagglı & buglu bir şekilde oynayacağız lagg yüzünden petten ctrl ile envanterime item aktarırken dc yemek istemiyorum açıkcası. Veya sürekli lagg girdimi diye kontrol etmekde istemiyorum bırak yapsınlar ne yapıyorlarsa haftada 1 gün yapılan bir şey sonuçta.

Server düzene girdiğinde gerekmedikçe haftalık bakım bile yapmayacağız, biz de bu durumdan hoşnut değiliz en az sizin kadar hatta daha fazla.

peki bir sorum daha olucak. tekrar wolf pet alsak yine buglu mu olucak yoksa atak pet istiyorsak silkle mi çekmemiz gerekiyo ?

Gri wolflardaki bugu düzeltemedik komple kaldıracağız oyundan.

Yeni uyandım beyler ne oldu ? Server kapalıymış :D Bakım inşallah bu haftaki son bakım olur sorun yaşanmaz.

Çok şikayet ediyorsunuz ya oyun kapalı iken forum içerisinden bir oyuna girin oynayın. İsro oynarken sesiniz çıkmıyordu burada da niye geç açılıyor niye erken kapanıyor vs vs. Tabi isro oynarken ingilizce bilmediğiniz için sesiniz çıkmıyordu türk oynu olunca maşallahınız var az sabredin arkadaş test işi basit bir şey değil. Hem sorun olmasın istiyorsunuz hemde bakıma girince her şey hemen olsun bitsin istiyorsunuz.

Önemli bir sorun Premium ticket çalışmıyor bu kontrol edildimi acaba geç kalınmış bir olay

Geri