• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım 12.06.2017 - 13:00 - 17:00

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konu Bilgisi

Şu anda 124 üyemiz bu konuya göz atıyor. (34 kayıtlı üye ve 90 misafir.)

start tabancasının sesini bekleyen atletler gibi bekliyoruz :)

edit: sesi duymadan yarışa başlayan diskalifiye olur.

Beyler bayanlar 6. saate geldik bir saat söyleyinde tahmini en geç saat olarak belirtin ona göre pc kapatım iftara gidicem, büyük ihtimal patch gelcek boşa elektrik yakmasın :)

Belli bir Saat yok malesef Önemli olan Lagsız Bugsuz ve Saldırı Olmadan Oynamak Hepimiz Beklemedeyiz ^^

Ne Kadar Sürecek Acaba GM Bilgilendirirmisiniz. Kolay Gelsin

siz ne değişik insanlarsınız oyun açık olur bakıma alıp şunu hallet dersiniz oyunu kapatır ne zaman açıyon artık aç diye bağırırsınız

Tamam düzelmesini istiyoruz zaten ama belli bir saat yok o yüzden

siz ne değişik insanlarsınız oyun açık olur bakıma alıp şunu hallet dersiniz oyunu kapatır ne zaman açıyon artık aç diye bağırırsınız

İnsanlara bu kadar acımasız konuşmalar yapma istersen, onlarda kendilerince haklı yaklaşık 7 saattir bekliyorlar 3-4 saat denmesinden sonra, en geç bak aklına gelebilen en geç açılma süresini verseler onlar için belki o da kafidir. O yüzden, sükunet :beer

Son Dakika..

PATCH GELDI ! DUYURU !

Yeni mapa direk rezerve ile gittim çok iyi olmuş pot falan düşüyor. :)

Ümit abi gri wolf alanlara beyaz wolf verildigi gibi birsey duydum dogrumudur veya nedir tam olarak , böyle birsey varsa da bence hos degil oluyorsada beyaz wolf alanlara da iade olmali , ben 300 silke 2tane white wolf aldim mesela ,gri wolf alanlarin goldlari iade olsun yeterlidir, beyaz kurtun ne anlami kaldi ki ozaman ayi alirdim :)

Bende katılıyorum sana çünkü bende 150 silke beyaz kurt aldım adam npcden 1 m ye alıp adama 150 silk lik beyaz kurt verilirse sıkıntı bence kendimde icinde :) @Deepblue

Bende katılıyorum sana çünkü bende 150 silke beyaz kurt aldım adam npcden 1 m ye alıp adama 150 silk lik beyaz kurt verilirse sıkıntı bence kendimde icinde :) @Deepblue

Kurtlar için 3m gold iadesi yapıldı, beyaz kurt verilmedi.

+4 last tier set var 200 falan vuruyorlar bana ? :D Bu arada roc map sıkıntılı olmuş bence. Harita gözükmüyor :/ onun dışında mob spawnları cok iyi olmuş canavar gibi kasılıyorum :D

Sen sıkıntılısın Ersan bişeyi de beğen :)

Yanlış anlamayın ama bayrak olayı saçma ve gereksiz olmuş. Bizde Türk bayrağını seviyoruz Türküz. Türkiye'de yaşıyoruz. Ama bu şekilde profesyonelliği bozmuş oldunuz. Bide oyunda abartı editli havası uyandırıyor. Globelden klavye komandoluğu yapanlarla tekbircilerde bonus.

Geri