• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım Planı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Oyunda sorun ben dw den aldırıyorum sbota hotandan almıyor

Hotan npc sinde küçük potlar yok eğer botunca küçük pot ayarlıysa mbot npc de küçük pot olmadığı içi görmüyor ve direk npc ye uğramadan gidiyor hotandaki potlara bakıp ona göre ayarla botunu

yerinde ve isabetli bir bakım olmuş, umarım bu şekilde devam eder her hafta ufak güncellemelerle ve tek, aynı saatte olursa çok güzel devam edecektir.

Hotan npc sinde küçük potlar yok eğer botunca küçük pot ayarlıysa mbot npc de küçük pot olmadığı içi görmüyor ve direk npc ye uğramadan gidiyor hotandaki potlara bakıp ona göre ayarla botunu

Hocam olay pot değil ok yani arrow yani lvli yok ve potcuda değil silahcıda

Droplari bi gözden geçirirseniz iyi olur , 74 Niya Sniperdan 65 Pro shoulder dusmesi biraz garip...

Devil Wing Dress'im var ve isro da ilk çıkan dresslerden olduğu için tam set olarak yapılmamış, yani avatar hat ve attachment'ı yok.
Dolayısıyla başka bir hat ve attachment aldım ama attachmentı giyemiyorum cannot equip diyor bunun bir çözümünü bulabilir misiniz oradan alacağım %10 attack rate benim için önemli olacak.

Devil Wing Dress'im var ve isro da ilk çıkan dresslerden olduğu için tam set olarak yapılmamış, yani avatar hat ve attachment'ı yok.
Dolayısıyla başka bir hat ve attachment aldım ama attachmentı giyemiyorum cannot equip diyor bunun bir çözümünü bulabilir misiniz oradan alacağım %10 attack rate benim için önemli olacak.

Kardeşim Kanatları olan avatlarlar da attachment kullanılmaz. Bu silkroadda hep böyleydi, doğal yani takamaman.

Geri