• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

>> iBot Party Buff <<

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu programla partydeki birisine str int gibi buffları oto basıyor mu ?
deneyen varmı aranızda ?

evet basıyor bende çalıştı ilk önce normal 1 tane çara buff attırayım dedim cannot find hatası vardi sonra pt girdiğimde programı ayarladım süper çalıştı

Crash oluyor belli bi yerden sonra. Sanırım buff sınırı aşıyorum tüm gece

akutt bana acil yardım etmen lazımm ben o kutucugu işaretleyince abuk subuk yerlere qdiyor bot işaretlemeynce start dyom seçtiğim bufu 1 kez basıyor bidaha hiç basmıyorr ben devamlı basmasını istiyorum

----------

cannot find dyorr nedenn

kardeş bendede cannot find diyordu partyyle kastığım slotta yapınca buffları sorunsuz verdi kastığın slotta aç programı başka yerde fln açınca cannot find diyor

beyler adama str int basıcam süreyi ayarlayamadım yazıyorum . 2 dk de bir basıo

str int basıyorsun sen en azından ben de hiç bişey basmıyor 1 kişiye bsabiliyor nasıl yaptın anlatırmısın

arkadaşlar programı açtım çalıstırdım çok da guzel çalışıyor ama oyun 2 sn bi donuyor neden dc yemiyorum lag ta değil sanece ekran donuyorr

Moderatörün son düzenlenenleri:
ibot gelişmiş iyice süper ya indirdim calısıyo teşekkürler

arka planda calısıyormu ? mesala ptye yerlestırdık bufflarıda ayarladık ben face veya baska bır oyunla ilgileneblrmıyım ?

bende cleric defans bufflarını sürekli basıyo(5 snde 1)
clericde süreyi kaç yapmalıyım

sadece herkeze 1 kere veriyor daha sonra vermiyor :/ :/ nerde konu görevlisi ya ! ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri