• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

>> iBot Party Buff <<

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İbot-tool programını öneririm arkadaşlar daha az sorun alırsınız

o programa guvenemıyorum adama resmen herseyımızı verıyoruz serverıne hatta charın adına kadar :/ auto buff vermekle ıd pw server + charın adına ne gerek var ?

güzel güzel de bu auto buff...program açıkken pc kafayı yiyor...yazı yazmak işkence oluyor...Pc kendiliğinden tıklıyor bi yerlere düzeltmenin bi yolu varmı??

kardesim programı kullanabilmen için hangi charın adını yazıp baglandıysan onun botunu hide'lememen lazım bende sadece 1 kere str int verıyor sonra duruyor yapamadım. senın sorununun çözümü chara bagladıkdan sonra ibotu hide'leme acık kalsın..

Stop/Start ile başlayan şeye tıklamayın... ben 2 gündür auto buffu sorunsuz kullanıyorum... sadece pc biraz salaklaştı :)

ona tıklamazsan char buff verıcegı zaman daga taşa gider :D ayrıca sadece 1 kere str int verıyor 30dk sonra vermıyor.. delayı dogru ayarladım. ibot - tool cok iyi diyolar onu kullanıcam ama onada guvenemıyorum ıd pw ıstıyor..

Abi şöyle bir hatamız var fakat 3 gün normal kullandım 4. gün böyle oldu
62469526.png

1.1.14 için versiyon çıkmadı , o yüzden çalışmıyor . Yeni versiyon çıktığında sorun düzelecektir

yalnız ben 2 tane açıyorum yaklaşık 30 dk sonra bi tanesi çalışmayı durdurdu dio nasıl çözebilirim

aktuğ usta bn v2.8i indirdim botla beraber. ikisini kurdum autobuffta char ismini yazdıktan sonra connecte basınca cannot find the character hatasını veriyor, çarı görmüyor ne yapabilirim yardımcı olursan sevinirim.

This is my last version..
I won't update iBot AutoBuff anymore

Party Buff ın resmi sitesinde bu şekilde yazıyor. Yani yeni update gelmicek.

Program bundan sonra güncellenmeyecek.

#Konu Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri