• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad[R] Toplanıyoruz.. # Marvel !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
beyler herkes fgw gitsin faded bead leri toplayıp satın iyi para ediyor harbiden guildi 3 lvl yapalım

Şu yaptığım Marvel resimi hayla kullanıyor la. :) Hakan ben bunu hangi sro da oynarken yapmıştım ?

Expert'di sanırsam kardeşim, senin yaptığından başka ne kullanıcaz ula :)

ben de Merv server ın dasınız sandım meğerse Thebes miş. iyi eğlenceler.

Abi gelmek istersen bekleriz , tayfa geniş :)

La size 1 haftadır gelicem gelicem dedim geliyorum indirip :D hakan listeye ekle benide

Tamam sametcim , sözüme gelebildiniz :D

Güncel Liste (27.03.2013) ;

• ZACA
  • Saint
  • Terk-i Diyar
  • OrioN
  • IceMachine
  • Skrillex
  • Pr0Player
  • semihakk
  • Captain Meta
  • FireLeader_
  • PublicAgent
  • downloadmaker
  • HoldOnGhost
  • Crazylove
  • silkroadosur
  • ByMacho
  • JuckyJooker
  • -SerialKiller-
  • TheqNo
  • Dark0fArmy
  • AbsurdCool
  • CjhaNx
  • Memorica
  • Number1
  • <3WongueR<3
  • esirkalp
  • excelTR
  • souljab0y

Hakan kardeş benim nicki yanlış yazmışsın katılanlara PublicAgent olan . O oyundaki nickim forum nickimi yaz da yanlışlık olmasın :)

​Hakan oglum kasmak vs zor değilmi da :/

Karaca , sen zorlukların adamısın.
Bu sana zor gelirse PRE-PLUS'du işiydi gücüydü. Sen artık sro ile falan uğraşma, PVP falanda oynama.
Zorluk çok zor değilde kolaylatılmış sistem ve zevkli sistem. En azından oyunun zevkini alıyorsun.

Karaca , sen zorlukların adamısın.
Bu sana zor gelirse PRE-PLUS'du işiydi gücüydü. Sen artık sro ile falan uğraşma, PVP falanda oynama.
Zorluk çok zor değilde kolaylatılmış sistem ve zevkli sistem. En azından oyunun zevkini alıyorsun.
Girebilsek :D En son elitesroda oynadık beraber :D

Bende başlamayı düşünüyorum madem buradasınız ama bırakma gibi bir durum varsa baştan söyleyin :D

​Hakan oglum kasmak vs zor değilmi da :/

sistemi hakikaten 10 numara yapmışlar başlamadan bilmiyordum bende başla bence sende :)

----------

Hakan beni listeden siler misin sana zahmet..

keşke biraz bekleseydin geç geldim ama ben yazı yazarken çıkmışsın tam bir sayfa yazı yazmıştım sıkıntın çözülebilirdi eğer çekip gitmeseydin

----------

Bende başlamayı düşünüyorum madem buradasınız ama bırakma gibi bir durum varsa baştan söyleyin :D

pek bırakacağımızı sanmıyorum bekleriz :)

Geri