• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad[R] Toplanıyoruz.. # Marvel !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

keşke biraz bekleseydin geç geldim ama ben yazı yazarken çıkmışsın tam bir sayfa yazı yazmıştım sıkıntın çözülebilirdi eğer çekip gitmeseydin

Benim sıkıntım çözülebilir türden değil, o yüzden ne çözümü var nede şifası.. belki başka zaman :)

Bende başlamayı düşünüyorum madem buradasınız ama bırakma gibi bir durum varsa baştan söyleyin :D

Bırakıcak olsak konu açmazdık , 2-3 gün oynar bırakırdık konu açmaya da zahmet etmezdik :)
Vaybe benim oldugum resimlerden bir tane yok :D

Malesef ki yok ama nickin var :up:
Benim sıkıntım çözülebilir türden değil, o yüzden ne çözümü var nede şifası.. belki başka zaman :)

Hayırlısı ile..

lınk falan atabılcek varmı bende başlamayı dusunuyorum

Konu içinde link belirtmiştim biraz dikkat etseydiniz keşke.
Yinede buyrun ; Downloadable Client: Silkroad-R v1.065 Client - Demo Movie Patch Download Section

lk42m.jpg

Geri