• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım 12.06.2017 - 13:00 - 17:00

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhabalar,

Önümüzdeki Pazartesi günü 13:00 - 17:00 Arası haftalık bakım yapılacaktır. Bakımda yapılacaklar / kontrol edilecekler aşağıdaki gibidir:

1. Consignment veya stall network kontrol edilecek sorunsuz entegrasyonu sağlanabilirse eklenecek, kesin eklenme gibi bir durumu yok, Pazartesi eklenmesede bir sonraki güncelleme ile eklenme durumu var.
  2. Bütün itemmal ürünleri + npc lerden alınan bütün dressler trade edilebilir yapılacak.
  3. Droplara tabletler eklenecek (Aslında vardı dropu azmış dropu arttırılacak). İPTAL EDİLDİ.
  4. Bütün başlangıç itemlerinin npc satış fiyatı 1 gold olarak ayarlanacak (Önceki güncellemede sadece elbiseler yapılmış).
  5. Droplara hp mp potu eklenecek.
  6. F10 daki potların üst üste konulurken dc vermesi sorunu çözülecek
  7. Buglu gri wolf / kurtlar komple kaldırılacak, bu durumdan dolayı mağdur olanlara telafi / iade sağlanacak.
  8. Kasmak için ek slot eklenecek
  9. Karakter adı değiştirme scroll eklenecek.
  10. Hotanda botları arrowları görmeme sorunu kontrol edilecek.
  11. Kesinti ve DC sorunları çözülecek.
  12. Sorunlu tüm dressler kaldırılacak, mağduriyeti olanlara iade sağlanacak.
  13. MBotun bp coini gördüğünü söylüyorlar kontrol edilecek
  14. Diğer güncellemelerden zaman kalırsa eksik dressler eklenecek
  15. NPC thiefleri azaltılacak (biraz azaltılmıştı dün).
Bilginize sunarız.

Saygılarımızla.

Arrowlar dropdada yok umarım onada kısa sürede çözüm gelir.
Bakalım hotandaki arrow görmeme sorununun çözülmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Special kervan sistemi hakkında ne düşünüyosunuz?

Adım adım diyoruz, önce önümüzdeki sorunları kaldırıp bir kenara koyalım önümüzü görelim sonra extra işlere gireriz. Basamakları birer birer sağlam şekilde çıkmak gerek, 2 şer 3 er atlayıp geride yapılması gereken bir sürü sorunu gözmezden gelerek değil.

Bakımda yapılacak olan güncellemeler gerekli ve server açısından olumlu olacak.Umarım eklenecek olan ek slot oyunun orjinalliğini bozmaz.

- - - Güncellendi - - -

Special kervan sistemi hakkında ne düşünüyosunuz?
Special , sun itemler eklendiği zaman gelmeli diye düşünüyorum şimdiden gold depolayıp oyunun ömrünü kısaltmasın diye

Consignment istemiyoruz stall network istiyoruz [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] nedeni consignment stall açımını kesecektir, stall network ise hiçbir düzeni bozmadan hali hazırda olacaktır 0 sıkıntı 0 oyundaki zevki koparma operasyonu, saygılar..

Consignment istemiyoruz stall network istiyoruz @Deepblue nedeni consignment stall açımını kesecektir, stall network ise hiçbir düzeni bozmadan hali hazırda olacaktır 0 sıkıntı 0 oyundaki zevki koparma operasyonu, saygılar..

Mümkün olursa ben de stall network istiyorum ama denemeden bilemeyeceğiz hangisi olacak hangisi olmayacak.

Ümit abi gri wolf alanlara beyaz wolf verildigi gibi birsey duydum dogrumudur veya nedir tam olarak , böyle birsey varsa da bence hos degil oluyorsada beyaz wolf alanlara da iade olmali , ben 300 silke 2tane white wolf aldim mesela ,gri wolf alanlarin goldlari iade olsun yeterlidir, beyaz kurtun ne anlami kaldi ki ozaman ayi alirdim :)

Adamsın reyizzz @Deepblue :beer Not: Biz bol kervancı UKAB olarak çoğu kez denediğimiz için :D Yokuşlarda (ozellikle jgdeki yokuşlarda) aşa ve yukarı çıkarken 20 30 kervan lag oluyo haberiniz olsun :) @Zayns

Oyunun konusuna da yazdım
Çoğu kişi karşı çıkacak ama bence ek slot eklenmesin.Roca falan niya yani.Nedeni basit,ek slot eklenince oyundaki moon sayısı en az 2 katına belki daha fazlaya çıkacak,moon itemlerin değeri baya düşücek önceden alanlara yazık olucak,ayrıca herkesde moon olması da hoş değil last tier set de olmalı oyunda.

Yani bu drop rateyi değiştirmek gibi bir şey ümit abi , yakın zamanda 4k 5klı bir server sırf drop rateyi biraz artırdı diye 1 haftada 500e indi online sayısı ve kapandı(halbuki party matchdan,globallerden,faceden falan gmye baskı yapan cok insan vardı moon dropu artır diye:), bu servera belki o kadar etki etmez ama bu yüzden bırakanlar karakterlerini satanlar olabilir çok fazla olmasa da.

- - - Güncellendi - - -

Yani illa eklicekseniz de abartı bi miktarda olmasın bence , yani tüm rocu niya falan yapmayın aman diyim :D

- - - Güncellendi - - -

ha bu arada bp coini sbot da görüyomuş bildiğim kadarıyla

:drl:drl:drl:drl:drl:drl

Gm'ler çalışıyor zamanla server dahada oturuyor
Birde serveri cuma günleri ögleden sonraya veya cumartesi sabah bakıma alsanız bence daha iyi olur abi pazartesi günleri çoğu kişiler işte oluyorlar ve hemen hemen yarım günü gidiyor check alıp oyuna giremedikleri için

Oyunun konusuna da yazdım
Çoğu kişi karşı çıkacak ama bence ek slot eklenmesin.Roca falan niya yani.Nedeni basit,ek slot eklenince oyundaki moon sayısı en az 2 katına belki daha fazlaya çıkacak,moon itemlerin değeri baya düşücek önceden alanlara yazık olucak,ayrıca herkesde moon olması da hoş değil last tier set de olmalı oyunda.

Yani bu drop rateyi değiştirmek gibi bir şey ümit abi , yakın zamanda 4k 5klı bir server sırf drop rateyi biraz artırdı diye 1 haftada 500e indi online sayısı ve kapandı(halbuki party matchdan,globallerden,faceden falan gmye baskı yapan cok insan vardı moon dropu artır diye:), bu servera belki o kadar etki etmez ama bu yüzden bırakanlar karakterlerini satanlar olabilir çok fazla olmasa da.

- - - Güncellendi - - -

Yani illa eklicekseniz de abartı bi miktarda olmasın bence , yani tüm rocu niya falan yapmayın aman diyim :D

- - - Güncellendi - - -

ha bu arada bp coini sbot da görüyomuş bildiğim kadarıyla

iyi,güzel,hoş demişsin de 5k+ playerı olan bir serverda kasmak için ben ve benim gibi str char kasanların yaşadıklarını ahh bir bilsen :)

Son düzenleme:
Ümit abi gri wolf alanlara beyaz wolf verildigi gibi birsey duydum dogrumudur veya nedir tam olarak , böyle birsey varsa da bence hos degil oluyorsada beyaz wolf alanlara da iade olmali , ben 300 silke 2tane white wolf aldim mesela ,gri wolf alanlarin goldlari iade olsun yeterlidir, beyaz kurtun ne anlami kaldi ki ozaman ayi alirdim :)
Ağlaa az da şurda burda oralarda ağla belki verir silkini :D

- - - Güncellendi - - -

Abi yeni slot slot eklenecekse jangan cave en mantıklısı olabilir..

iyi,güzel,hoş demişsin de 5k+ playerı olan bir serverda kasmak için ben ve benim gibi str char kasanların yaşadıklarını ahh bir bilsen :)

e bizim int char açmamızın sebebi strlere ks atmak zaten :D

Şaka bi yana benim de bi int ss bi de str bow charım var gayet iyi kasıyo str bow (elimde %80crit bow var belki ondandır :D), strde blade biraz sıkıntılı o charı açan da onu göze almıştır zaten uçan kuştan ks yer o char :D

e bizim int char açmamızın sebebi strlere ks atmak zaten :D

Şaka bi yana benim de bi int ss bi de str bow charım var gayet iyi kasıyo str bow (elimde %80crit bow var belki ondandır :D), strde blade biraz sıkıntılı o charı açan da onu göze almıştır zaten uçan kuştan ks yer o char :D

empati kurmak daima iyidir :) fakat unuttuğun birde glaive charlar var...

Ek slot eklemek dışında çok iyi düşünülmüş bir de önceki haftalık bakım konusuna bir ileti yazmıştım bununla ilgilenecek misiniz yoksa olduğu gibi kalacak mı merak ediyorum.

"Devil Wing Dress'im var ve isro da ilk çıkan dresslerden olduğu için tam set olarak yapılmamış, yani avatar hat ve attachment'ı yok.
Dolayısıyla başka bir hat ve attachment aldım ama attachmentı giyemiyorum cannot equip diyor bunun bir çözümünü bulabilir misiniz oradan alacağım %10 attack rate benim için önemli olacak."

Ek slot eklemek dışında çok iyi düşünülmüş bir de önceki haftalık bakım konusuna bir ileti yazmıştım bununla ilgilenecek misiniz yoksa olduğu gibi kalacak mı merak ediyorum.

"Devil Wing Dress'im var ve isro da ilk çıkan dresslerden olduğu için tam set olarak yapılmamış, yani avatar hat ve attachment'ı yok.
Dolayısıyla başka bir hat ve attachment aldım ama attachmentı giyemiyorum cannot equip diyor bunun bir çözümünü bulabilir misiniz oradan alacağım %10 attack rate benim için önemli olacak."
Zaten kanatlı dresslerde arkalık takamazsın ?

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri