• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ESRO - HoLyBot Ayarları (Resim ve Detay)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çift silah kullana biliyomu ?

çift silah kullana biliyomuş :D clerick wizz wizz bard vs icn cok iyi oluyo çift silah ben ayarladım kullanıyo :)

benimki şehire gelince hiçbişeyyapmıyor sadece bekliyo :(

botu daha 30dkdır kullanıyorum kafama bişey takıldı botla ilgili bot penceresinin altında şöyle yazıyo

bende avatarlardan onane bi anlam çıkaramadım zarar lımı sizce?

Wizardım da cleric ile kendime nasıl buff basıcam taxi yaparken?

siteden aldığım ıd pw yi yazıyorum ve successfull ( başarılı ) diyo sonra serveri seçip start game diyorum hiç bişey olmuyo bunun bi ayarı varmı hmmm

Beyler bot bende sorunsuz bir şekilde çalışıyordu fakat şu aralar botla girmeyi deniyorum sro client açılıyor daha sonra id pw giriyorum ama malesef oyuna girmiyor :S Üstelik şifreyi ve id yi yanlış girmeyi denedim yine de Requesting use confirmation deyip kalıyor bi türlü botla oyuna giremedim :S

Şehre gidiyor ışınlandığı yerde öylece bekliyor sebebini yazar mısın kardesm ?

ben paralı holy bot kullanıyorum ancak ne yazıkki cavede script çalışmıyor, caveye kadar gayet güzel geliyor fakat caveye girdikten sonra hareket etmiyor öylece bekliyor...

Geri