• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ESRO - HoLyBot Ayarları (Resim ve Detay)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya beyler bu coordinates bölümü saglam çalışıomu anlamadım 100 adımlık ayarlıom taa başını alıp nere gidio char

wiz/bard karakter charim var bota kuruyorum ama moving march ve noise nasıl bastırcam botda ?

KESİNLİKLE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ÇALISIYIOR BOT SİLKROADMAX teşekür ederiz nice senelere hep beraber :)

BlackStyle cok tşk ler cözümü buldum ben use coordinates+ radius secenegini tıklamamısım xD bide ben bir pc de 2 oyun acıorum ama 2 bot yapamıoyrum nedn 2. bot crack yapmamıs gibi acınca kapanıo çözümü warmı?

Arkadaş bu botta blader için bi skill dizilimi veya bi yardım edin. yatır yapıo batır basmıo

kardeş ben bard/wiz kasıyom ama ayak hızı ve noise bittince tekrar eline bard ı alıp buffları basmıyor nasıl yapıcaz onu?

Atak skillerinde ilk skill'i kullanıyor sadece,
Diğerlerini de kullanması için ne yapabilirim acaba ?

mesala bn wizz-bardm otomatik speed ve noise basma var ama silah'ı kendı değiştirmıyo bunu nası yapabılrm ?

Char saldırıo ayarladığım dropları topluyo eline sağlk çok güzek ama arada bir takılıyor mobu takip edior yalnızca sürekli imbue basıor bitince tekrar basıor ben bi skill tuşuna basıyorm sonra herşey normale dönüyor hal böyle olunca charı kontrol etmek zornda kalıorm sizdede oluo mu böyle sorunlar çözümü var mı acaba?

Arkadaşlar ben botla ikinci çarı açamıyorum.Ekstradan bir tane
daha crack açıp ordan yapmaya çalışıyorum busefer oyun açılıyor
ama çarı tanımıyor ne yapmam gerek söylerseniz sevinirim.

arkadaşlar benim wiz/cleric çarım var recovery divisyonu bot otomatik basmıo onun bi ayarı varmı nası yapcaz bi yardımcı olun

Geri