• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ESRO - HoLyBot Ayarları (Resim ve Detay)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben ustte Charımın adı fln yazmıyo giriyom start diyom kasmıyorda.

arkadaşlar ban riski var diyosunuzda kacınız banlandı kullanıpta veya kullananların bundan banlandgını nerden biliyosunz

ben loopu ayarladım pot bitio return cekio ama satın almıo kalede öle beklio neden?

Holy çok uzakları seçiyor sabit olduğu yerde durması için bir seçenek var mı :S

Bu botu deville kullanabilen varsa nasıl oldugunu yazsın şuraya bosu bosunamı aldım bu devili, devil üzerindeyken nezaman bota salsam anında dc oluyor :/

Arkadaşlar benim botu hotanın önündeki çiçeklere kurdum fakat kasma alanı içerisindeki çiçekler olsa bile onlara dalmıyor kendi kendine dolaşıyor canı isterse birini seçip dalıyor ne yapmam gerek?
Şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar benim botu hotanın önündeki çiçeklere kurdum fakat kasma alanı içerisindeki çiçekler olsa bile onlara dalmıyor kendi kendine dolaşıyor canı isterse birini seçip dalıyor ne yapmam gerek?
Şimdiden teşekkürler...

Alanı ayarlamamışsındır ?

----------

Bu botu deville kullanabilen varsa nasıl oldugunu yazsın şuraya bosu bosunamı aldım bu devili, devil üzerindeyken nezaman bota salsam anında dc oluyor :/

Sarı Devil Spirit çalışıyo , mor ve kırmızıyı bilmiyorum (:

kardes bot chari taniyamiyo ne yapmaliyim
bazen bufflari durmadan yenilio
pot basmio
bide

this selected item can not be used diyo

bende loop çalişmiyo hotan ne pot aliyo buflari yapiyo öle beklyiom mal gibi ib yardim

botu startladığım zaman oyunda hata veriyor. kırmızı kutu new framework diyo. .3.5 ide indirdim yine aynı. devam et derseniz görmezden gelicek program çıkış derseniz kapanıcak gibi bi hata veriyordu :/

holybot kullanmaya calisiyorum ama server 4 ü seciyorum oyuna giriyor id pw yaziyor direk oyun kapaniyor.. simdi sw dolu olduğu için atıyor demeyin botsuz girdim mi giriyor.

Geri