• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot & Ek Dosyalar Download

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
İyi günler MaxiGame ahalisi,

iBot v1.2.2 Download: DOWNLOAD

VirusTotal:
https://www.virustotal.com/en/file/...958d58719da22defe9f260904344b79ca16/analysis/

Güncelleme Bilgisi:
v1.2.2
- ISRO v1.406 için güncellendi
- SROR v1.071 için güncellendi
- Veri dosyaları güncellendi
- iBot ihtiyaç dosyaları güncellendi
- parse_shops.txt eklendi
- Geçersiz karakter adı kontrol etme eklendi
- 2. şifre girişi eklendi.
- 2. şifre için komut satırı eklendi. (PC: 1234)
- Fellow pet kodları düzeltildi.

Not: Bot virüslü olarak gözükebilir ama aslında değildir, botun kodlarından dolayı bazı anti-virüsler virüs olarak algılıyabiliyor. İsteyenler botu kendi adresinden indirip taratarak bakabilir.

Ek Dosyalar:
Edx Silkroad Loader 6
Edx Silkroad Loader 5
iBot - Media Patcher
iBot - Hackshield Server
Map
Map - Cave
Map - Alexandria
Alarm Sesleri

Hata Alanlar İçin Dosyalar:
iBot - OCX Files
VC - Runtime 2008
Library Files
Net Frame Work 4.0

iBot soru, sorun bölümü

Son düzenleme:
kurulumu anlatırsan sevinirim ve Vsro çalışırmı bu bot?

kurulumu anlatırsan sevinirim ve Vsro çalışırmı bu bot?

Bu bot sadece iSro ve Sro-R'da çalışır, private serverlarda çalışmıyor. Kuruluma gelince
https://www.maxigamerz.com/f319/ burdaki konuları dikkatlice oku kurulum, püf noktaları v.b. şeyleri rahatlıkla öğrenebilirsin, takıldığın şeylerde ibot soru bölümünden soru sorabilirsin.

Son düzenleme:
kendi charıma girince sro cliend exe hatası veriyor ve kapanıyor.işin ilginç yanı başka bi chara girince sorunsuz bir sekilde kasıyor.bunun ile ilgili bi çözüm varmı.s uzun zamandır çözümünü bulamadık

kendi charıma girince sro cliend exe hatası veriyor ve kapanıyor.işin ilginç yanı başka bi chara girince sorunsuz bir sekilde kasıyor.bunun ile ilgili bi çözüm varmı.s uzun zamandır çözümünü bulamadık

Bu konu ibot yardım konusu değil, download konusudur. Yardım için iBot Sorun ve Çözümleri bu bölüme göz atınız. ;)

Ellerine sağlık kardşim de Eskiden EdxLoader vardı. Görüldüğü Kadarıyla kaldırılmış. SRO-R de botu kullanmak için neler yapılmalı ?

rbiotu kaldır bana kalırsa dostum :D Konu içeriği zengin gibi gözüküyor ama Rsro'nun versiyonu 1.040 oldu :D Bot hala 1.015 için.

rbiotu kaldır bana kalırsa dostum :D Konu içeriği zengin gibi gözüküyor ama Rsro'nun versiyonu 1.040 oldu :D Bot hala 1.015 için.

Kaldırdım, ben o botu Sro-r için sandım, kaç zamandır ya bu adam hem ibotu rsro için güncelliyor hemde ayrı bir bot çıkarmış rsro için diyordum. :D

----------

# Hata alanlar için dosyalar eklendi.

konuyu açıp iyi etmişsinde map files'larıda koysaydın fena olmazdı ?

Admin oyuna giriyorum ama hic bir hata vermeden atıyor ne hatası bu bir adı varmı?
Net Frame Work 4.0
Microsoft Visual C++ Redistributable 2010
Library Files
BU ÜC PROGRAM GEREKLİ DİYE HATIRLADIGIM İCİN İNDİRDİM KURDUM
VC - Runtime 2008
BU ŞEYİDE İNDİRDİM AMA NE YAPMAM GEREKDİGİNİ CÖZEMEDİM YARDIMCI OLACAK BİR LİNK ATARMISN?

O hatanın sorunu genelde ekran kartı güncel olmayanlarda ve antivirüsü açık olanlarda çıkar.
1. Ekran kartını güncelle.
2. Anti-virüs ayarlarından silkroadı taranmayacaklara-hariçlere ekle.
3. Arkaplanda çalışan gereksiz programları kapat.

Aniti Virüsü kökden kapattım.
Gereksiz programları kapattım.
Ekran kartını orjinal cd den yüklüyorum upload nasıl yapabilirim?

loarder 5 hata veriyo lütfen loarder 6 nın linkinide koyu konuya

Geri