• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Sorunsuz Şekilde Çalıştırma Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ichy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Şub 2010
Puanı
296
maxigamelogo.png

maxicon1.png

iBot'u çalıştırma resimli anlatım dikkatli bir şekillde incelersiniz sorun kalmayacaktır.OKUMADAN KESİNLİKLE YAPMAYINIZ.

İlk Olarak Hemen Aşağıdaki 3 Şeyi indirin,rardan çıkarıp atın Silkroad dosyasına.

Download :
1.HS Server v2.1
2.Edx33 Loader
3.PH Patcher

maxicon1.png

İlk olarak ph patcher 'ı açın sonra custom'a tıklayın en son olarak patch'e basın.
Bunu her açtığınızda oyunu yapmanıza gerek yok.

9a7fc78a.png

Win7 Hatasının Çözümü : Programı Yönetici Olarak Çalıştırın.

maxicon1.png

Run Hackshield dosyasını açın silkroad dosyasında.Aşağıdaki gibi olunca silkroad launcher'ı açın ve start diyin.
ilk açılan client'e dokunmayın.ıd pw yazıp giriş yapmayın yani.

d43bc118.png

maxicon1.png

iBot'u açın ve HS Server succesfully connected! yazarsa başarılı gidiyorsunuz demektir

b9951605.png

maxicon1.png

Ve loader 'ı açın add diyin silkroad.exe yi seçin silkroad dosyasından.
MultiClient 'e NOP Hackshield 'a Redirect Gateway Server'a
Redirect Agent Server'a , Patch seed'e tick atın.
Ve son olarak ip ve portları resimdeki gibi yapın.

26bca402.png

maxicon1.png

Çalıştığına dair kanıt.

95e9e45f.png

maxicon1.png

Teşekkür'e Basmayı Unutmayın :kheart:

ibretlik konu beyler teşekkürümü vermedim vericem az sonra.

Güzel konu ben de çalıştırdım ama ibotu actıktan sonra Skilleri görmedi nedense. Bunun çözümü ne Emir ? :D

Güzel anlatım ama benim anlamadığım bir olay var. bu adamlar neden bu kadar zorlaştırmış bu botun kullanımını. diğer botlardada böyle saçma sapan yöntemler varmı acaba.

arkadaşım dediklerinin aynısını yapıyorum hatta sabittde videolu anlatımda var aynısını yaptım birebir fakat 10 dakika kasıyor sonra dc veriyor nedendir ?

iBot felan uğraşmayın beni deli etti town scriptte silahcıya gidio dc yio nasıl bişeydir anlamadım 15 - 20 tl verin gidin adam akıllı bot alın cok daha iyi ...

Çok güzel bir konu olmuş ama bi gizleme programı linkide verirsen daha güzel olur.Sait abinin yaptığı SroHider iyidir. :)

Arkadaşlar Ben HS Serveri İndirdim Bende Nokia Pc Suite Yüklüydü HS Serveri İndirdiğimde Programı Nokia Pc Suit Açıyor Göstriyordu Yani HS Servere Tıklıyorum HS Server Değilde Nokia Pc Suit Açılıyordu Bende Nokia Pc Suiti Kaldırdım Sonra HS Servere Sağ Tıkladım Aç Dedim Listeden Program Seçim Ekranında Javaya Tıkladım Ve Program Açılmıyor Kısa Bir Video Çektim Sorun Videoda Gözüküyor

Arkadaşlar Ben HS Serveri İndirdim Bende Nokia Pc Suite Yüklüydü HS Serveri İndirdiğimde Programı Nokia Pc Suit Açıyor Göstriyordu Yani HS Servere Tıklıyorum HS Server Değilde Nokia Pc Suit Açılıyordu Bende Nokia Pc Suiti Kaldırdım Sonra HS Servere Sağ Tıkladım Aç Dedim Listeden Program Seçim Ekranında Javaya Tıkladım Ve Program Açılmıyor Kısa Bir Video Çektim Sorun Videoda Gözüküyor

Yanlış dosyayı açmaya çalışıyorsun :) Run Hackshield 'i açacaksın o dosyayı değil :'(

tşkrler güzel anlatım herseyi aynen yaptım hiç bir hata vemedi ama ıd pw yazıyorum server 1000 kişilk boş yer varken server dolu diyerek deneme yapıyor oto deniyor sürekli hatanın kaynagı nedir acaba bi çözemedim lütfen biri yardım edebilirmi?

----------

kimse yardım etmicekmi :(

o server doludur.ya da lagdan giremiyordur.bunun ibotla alakası yok.

ilk kez oynamıyorum herhalde boş diyorum doludur diyosun neden normal denediğim zmanlar tekte giriyor

----------

yok bu sorunla karsılasan baska

pufff

run hackshield a tıkladığımda

java iç ya da dış komut,çalıştırılabilir
program ya da toplu iş dünyası olarak tanınmıyor

devam etmek için bir tuşa basınız

dio basıom kapanıo basmasam bole duruo olmuo o resımlerdekı gıbı yardım lütfen

Geri