• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu Yeni Versiyonda Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
onu açmaya gerek yok silkroadın dosyasında olması yeterli.
yaptıklarını anlatta nerde eksik yapıyon onu bulalım bari

mediapatcher ile custom a tıklayıp patchliyorum. sonra run hackshield.bat dosyasını açıyorum (tabi hackshield dosyası falan silkroad klasöründe) critical error falan vermiyo aynı anlatıldığı gibi waiting client falan yazıyo launcherı açıyorum starta basıyorum oyun açılıyo.. id-pw yazmıyorum ibotu açıyorum loaderı açıyorum port u yazıyorum bottaki launcha tıklıyorum ama yeni client açılmıyor. launcherdan açtığım client oluyor sadece yani loader ile launch dediğim halde yeni client açılmıyor..

wista yada win 7 kullanıyorsan loadere sağ tıkla yönetici olarak çalıştır.

Sorun çözüldü teşekkürler :) ibotla her girişte bunu yapmak zorunda mıyız ?

Herşeyi kusursuz yaptım ama launch a basıyorum sro açılıyo id pw yazma yeri tam gelince bi anda kapanıyor neden?

Bu yeni gelen hs server 2.1 ile sro gizlenmiyor ne yapmam lazım

kardeş bu sefer hata vermedi id pw yazma yeri tam çıktı sro kayboldu delircem ya

HİDER DERKEN? nasıl yani?

----------

onu geçte launch a basıyorum sro gelince anında kapanıyo

ya bı de bu edxloaderın isrobot ta kı kullanımı nasıl bı turlu yapamadım dc werıp duruyor yardım edın lutfenn :(

#################################################
# #
# RUNNING HACKSHIELD SERVER V2.0 #
# #
#################################################

'java' iç ya da dış komut, çalıştırılabilir
program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor.

Devam etmek için bir tuşa basın . . .

cmd komutunda böyle diyor

ANLATILAN HERSEYI UYGULADIM BENDE BU HATAYI VERIYOR: Java is not recognized as an internal or external command operable program or batch file Press any key to continue...

hacksield busy dior mesgul nie dior ?
20288863028341996323.bmp

Son düzenleme:
halettim oldu ama şimdide oyuna girince dc oluyor direk :S hem normal girince patch felanda yaptım olmuyo dırek dc :)

İbot download

HS Server V 2.1 download

Ph media patcher download

Edx silkroad loader download

Run hackshiled programının çalışması için bilgisayarınıza java programını yükleyin.

1. İndirdiğimiz HS Server V 2.1, Ph media patcher ve edx loader rar dosyalarının içindekileri silkroadın klasörüne, yeni versiyon ibotu da eski versiyon ibotun bulunduğu klasöre atıyoruz.

2. Silkroad klasöründeki PHmedia patcher programını açıp "custom" seçiyoruz sonra "patch" tıklayıp tamam tıklayıp kapatıyoruz.

phmedcustm.png

3. Silkroad klasörüne attığımız Run Hackshield.bat programını çalıştırıp silkroadı kendi launcherinden açıyoruz ve start tıklıyoruz silkroadın açılmasını bekliyoruz. Açılan silkroada id pw yazmıyoruz açık şekilde boş kalmalı.

runhs.png

4. Silkroad açıldıktan sonra ibotu açıyoruz. ibot log ekranında "HS Server successfully connected" yazısı görünüyorsa yaptığımız işlemler doğru demektir.

bothsserv.png

5. Edxloaderi açıyoruz. Add tıklayıp silkroadın bulunduğu yeri gösteriyoruz ( bir defa yapmak yeterli ). Loaderde Redirect gateway server işaretleyip devamındaki son satıra port numarasını 16000 yazıyoruz ve loaderde launcha tıklıyoruz.

edxldr.png

6. Silkroad tekrar açılmış olacak ve bu son açılan silkroada id pw girip çarımızı kasmaya başlıyoruz.

tekerlek.png

kardes ben herşeyi yapıyorum edxloader la launch diyorum ama açılmıyor ?

Geri