• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Sorunsuz Şekilde Çalıştırma Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
HS server bi türlü online olmuyor bunu nasıl çözecez ?

Bende phmediapatcher.exe yi acıyorum custom diyorum hs yi acıyorum sonra launcheri acınca 1.000 oluyo patch ve calısmıyo launcher neden acaba ?

maxigamelogo.png

maxicon1.png

iBot'u çalıştırma resimli anlatım dikkatli bir şekillde incelersiniz sorun kalmayacaktır.OKUMADAN KESİNLİKLE YAPMAYINIZ.

İlk Olarak Hemen Aşağıdaki 3 Şeyi indirin,rardan çıkarıp atın Silkroad dosyasına.

Download :
1.HS Server v2.1
2.Edx33 Loader
3.PH Patcher

maxicon1.png

İlk olarak ph patcher 'ı açın sonra custom'a tıklayın en son olarak patch'e basın.
Bunu her açtığınızda oyunu yapmanıza gerek yok.

9a7fc78a.png

Win7 Hatasının Çözümü : Programı Yönetici Olarak Çalıştırın.

maxicon1.png

Run Hackshield dosyasını açın silkroad dosyasında.Aşağıdaki gibi olunca silkroad launcher'ı açın ve start diyin.
ilk açılan client'e dokunmayın.ıd pw yazıp giriş yapmayın yani.

d43bc118.png

maxicon1.png

iBot'u açın ve HS Server succesfully connected! yazarsa başarılı gidiyorsunuz demektir

b9951605.png

maxicon1.png

Ve loader 'ı açın add diyin silkroad.exe yi seçin silkroad dosyasından.
MultiClient 'e NOP Hackshield 'a Redirect Gateway Server'a
Redirect Agent Server'a , Patch seed'e tick atın.
Ve son olarak ip ve portları resimdeki gibi yapın.

26bca402.png

maxicon1.png

Çalıştığına dair kanıt.

95e9e45f.png

maxicon1.png

Teşekkür'e Basmayı Unutmayın :kheart:

Kardeşim şu resim linklerini bir daha verirmisin silinmiş sanırsam anlatımıda pek anlıyamadım resim olmayınca. bir de şuan çalışıyormu ibot boş yere mi uğraşıyorum yoksa

Geri