• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Sorunsuz Şekilde Çalıştırma Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
run hackshield a tıkladığımda

java iç ya da dış komut,çalıştırılabilir
program ya da toplu iş dünyası olarak tanınmıyor

devam etmek için bir tuşa basınız

dio basıom kapanıo basmasam bole duruo olmuo o resımlerdekı gıbı yardım lütfen

forumda anlatımı var teldeyim bulamam -.-

HS server busy or down diyor ...

Servere bir şekilde bağlanıyorum , biraz oynuyorum hiç bir hata vermeden direk oyundan atıyor.

HS server busy or down diyor ...

Servere bir şekilde bağlanıyorum , biraz oynuyorum hiç bir hata vermeden direk oyundan atıyor.
HS Server Busy & Down hatası alıyorsanız HS Serveri açıp onun Clientini açacaksınız bot ekranında o yazı yerini HS Server connect. yazacak ve Botu kapata kadar DC yemiyeceksin :)

arkadaşlar ben burdaki hiç bir proyu yüklemiyorum...ibot indirdim içindekileri kurdum...sonra loaderi indirdim...2 si ile hiç ssorunsuz giriyorum dc siz...başka hiç bişi yapmadım...bi sürü programlar koymuşsun aklım karıştır...benmi yanlış yapıyorum ??? benim yaptığımda hiç sorun yok banmı yerim yoksa böyle yaparsam ???

Multi client nasıl açıcaz 3 cüyü açınca disconnect veriyor

Çok güzel paylaşım sorunların büyük kısmını aştım Teşekkürler.

Ancak: giriyorum 1-2 dakika sonra hiç bir hata vermeden kapanıyor oyun bu nedendir acaba ?

run hackshild. bat---- i acınca '' critical error-address alredy in use : bind yazıyorr:(:( bır rusa bas yazıyor altında da basınca gidior hiç bişi açılmıor_?????????????

PHMediaPatcher.exe xp de çalısmıor. Bu Uygulama Baslamadı Uygulamayı Yeniden Yüklemek Sorunu Giderbilr dio.. resim asagıda

image.jpg

kafay yicem 11.12.2011 itibari ile bu botu kullana bilen varsa alah rız<qası için yazssın ya

d43bc118.png

bundan sonra launcheri açıyorum ama start gelmiyor 10-15 defa denedim suan tam 16 dakka oldu hala gelmesini bekliyorum neden böyle oluyor olabilir?

ph patcher 'ı açıp custom secip patch dedigim zaman error loading media.pk2 hatasi veriyor. windows 7 kullaniyorum yonetici olrak calistirdigimdada sorun degmismiyor cozumunu bilen var mi acaba?

usta loaderi açıyorum. 2-3 sn. ekranda görünüp yok oluyor. tekrar açıyorum add diyorum. gene yok oluyor. loader e kadar geldim. orada takıldım. hesap ve şifremi girmedim ondan mı acaba ?

bi de bende silkroad.exe dosyası yok.

hangisi o ?

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
Beyler oyunda hic bir sey değismedi. Yeni gelen patcheri de kullanmayın. Eskisini kullanın. Her seyi hic değismemis gibi kullanın. Ben şu an oyunu acabiliyorum. Hic bir sey de indirmedim.

----------

usta loaderi açıyorum. 2-3 sn. ekranda görünüp yok oluyor. tekrar açıyorum add diyorum. gene yok oluyor. loader e kadar geldim. orada takıldım. hesap ve şifremi girmedim ondan mı acaba ?

bi de bende silkroad.exe dosyası yok.

hangisi o ?

Uploaded with ImageShack.us

Sen anladığım kadarıyla edx Loader 5'i kullanıyorsun. Onun 6'sı çıktı onu kullan yoksa oyun acamadan kapanır.

Beyler oyunda hic bir sey değismedi. Yeni gelen patcheri de kullanmayın. Eskisini kullanın. Her seyi hic değismemis gibi kullanın. Ben şu an oyunu acabiliyorum. Hic bir sey de indirmedim.

----------

Sen anladığım kadarıyla edx Loader 5'i kullanıyorsun. Onun 6'sı çıktı onu kullan yoksa oyun acamadan kapanır.

hocam çok saol yardım için ama şimdi de loader 6 yı indirdim. loading 6 kaybolmuyor. o sorunu hallettim. ama şimdi de id ve şifremi yazıyorum launcher bölümüne oyuna giriş yapmıyor. öylece id bölümünde kalakalıyor.

Her şeyi aynı şekilde kurdum.Oyuna girdim ibottan.(edx loader 5 ide denedim 6 yıda)Ama oyuna girdikten 2-3 dakika sonra direk oyundan atıyor.Nasıl düzeltebilirim acil yardım lütfen.

Son düzenleme:

Her şeyi aynı şekilde kurdum.Oyuna girdim ibottan.(edx loader 5 ide denedim 6 yıda)Ama oyuna girdikten 2-3 dakika sonra direk oyundan atıyor.Nasıl düzeltebilirim acil yardım lütfen.

Senin yapman gereken İBOT ve Edx loader 6 'yı XP-Service pack 2 uyumluluğuyla ve yönetici olarak çalıştırman gerekli :)

----------

hocam çok saol yardım için ama şimdi de loader 6 yı indirdim. loading 6 kaybolmuyor. o sorunu hallettim. ama şimdi de id ve şifremi yazıyorum launcher bölümüne oyuna giriş yapmıyor. öylece id bölümünde kalakalıyor.

Arkadasım sen anladığım kadarıyla hackshield için açtığımız SRO ' ya girmeye çalısıyorsun.Sen hackshield ile açtığımıza hiç dokunma onu alta indir.

Geri