• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu Yeni Versiyonda Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
http://i1106.hizliresim.com/2011/6/19/586.png
586.png
ibot tıklar tıklamaz bu hatayı veriyor .neden olabilir.

Arkadaşlar scripti yaptım fakat botu baslattıgımda hep şehrin içinde dolasıyo sürekli bankaya gidip duruo sonra atçıya - silahcıya böyle dolanıp duruo kasma alanına gitmiyor ne yapmam lazım.

5. sayfada script setting den load new train script tıklayarak yaptığın scripti seç.

Hemen deniyorum.
Herşeyi Eksiksiz yaptım. Şimdi login olucam. bakalım ne olucak yazıcam sonuçları..

----------

Aynen yapıldığı gibi yaptım. Sonuç: Olumsuz.. 2dk sonra DC

Kardeş 2. adımda dediğin gibi PHmedia patcher programını açıyorum Custom diyorum patch dediğim anda:

PhMediaPatcher.exe bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.
Diye tipik windows erroru alıyorum nası giderebilirim?

Son düzenleme:
Kardeş 2. adımda dediğin gibi PHmedia patcher programını açıyorum Custom diyorum patch dediğim anda:

PhMediaPatcher.exe bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.
Diye tipik windows erroru alıyorum nası giderebilirim?

1 - silkroadın kapalı olduğundan emin ol
2 - işletim sistemin windows 7 ise phmediapatcher.exeyi yönetici olarak çalıştır

ben sadece ibotu ve loaderi kuruyorum...loaderide silkroadın içine felan da atmıyorum??? sorunsuz oynuyorum...diğer programlar ne işe yarıyor ??? yüklemedim onları ben zararı varmıdır ???

bende acılmadı yanlıs yaptığım bı yermı var bana tam olarak acmayı ıgreten vıdeo lınkı atarmısınız daha ıyı anlatımlı olan ben bu vıdeodanbısı cık anlamadım yh a pffffff:wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe::wwe:

,

bu işlem şu an çalışıyor mu _?? denedim aynen yaptım ama olmuyor-

runhacshild.bad a basınca baglantılı olduğunu göstermiyor bir tusa basın yazıyor basıyorum gidiyor.

Bende de Şu Sorun Var Şimdik Hack sheld Dosyasını Media Pacheri Filan Atıyorum Bu Silkroad-R nin içine MEdia Pacher acıyorum Tmm dıor Pach oldu dıor Ordan Run Sro-R hacksheldi acıyorum Launcer Versiyonum 1008 deyken bırden kendisi V1000 Düşüyor Sonra Hack Sheld İnvalid Bilmem ne die Hata veriyor Hs içerisine Bakıyorum Disconnet yazıor Yani Bu Hs Bir Türlü kuramadım Yardım Edin Lütfen

Geri