• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu Yeni Versiyonda Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Anlatımın için teşekkür ederim kardeş bi sorun oluştu bende de hackshield dosyasının içinden yine bi hackshield winrar dosyası çıkıyo onu naıl kurucaz ve run hackshield de senin koyduğun resimdeki yazılar bende yok nerde hata yapmış olabilirim ??
http://www.yukleresim.com/images/37493694098099324758.jpg
birde run hacksehield'i açtığım zaman sro launcher'e tıklıyorum ve bu yazı geliyor.
http://www.yukleresim.com/images/69797126477641881249.jpg

galiba java yüklü değil javayı bilgisayarına yükle öyle dene javayı buradan yükle

Alyans bi yardım edebilirmisin sen konuyu anlatırken custom diyon sonra run hacshield.rarı açıyorsun nasıl oluyor custom yapınca sro açılmazki ?

Alyans bi yardım edebilirmisin sen konuyu anlatırken custom diyon sonra run hacshield.rarı açıyorsun nasıl oluyor custom yapınca sro açılmazki ?

run hacshield.rar ın içindeki dosyaları silkroadın bulunduğu klasöre atacaksın. o attığın run hackshield.exe programını çalıştıracaksın.

alyans yardımların için teşekkürler çok uğraştın biliyorum ama ben botu çalıştıramıyorum. açtığım zaman a file is missing or invalid diyo. sanırım bir dosya kayıp diyo ama ben nerdeyse on kere indirdim yeniden botu

sence sorun ne

not: srodir var içinde bot dosyasının

Son düzenleme:
Tamam arkadaşlar o srunu çözdüm fakat şimdi 2-3 char açabiliyrom fakat hide client - show client yapmıyp hide clientte kalıyo gelmiyo charlar :S

herşeyi cok güzel anlatmışsın teşekkürler

----------

Bu Yeni HS. Serverde Acılan Sroyu Nasıl Gizleyeceğiz Ayrıca Hider Yardımıyla Gizliyeceksek Güvenilir Bir Hider Programınıda Konuya Eklerseniz iyi olur

ALYANS adlı kardeşim ya benim botun içnide srodır yok kendim srodır hazırlamam mı lazım ıphs var sadece

----------

AlYans kardeş bide zaten ben run hacshield rar dosyasını silkroad klasörüne atmıştım.custom dedikten sonra sro açılmıyor

----------

ALYANS Bide Yeni hacshield programının linkini verebilirmisin ?

ALYANS adlı kardeşim ya benim botun içnide srodır yok kendim srodır hazırlamam mı lazım ıphs var sadece

----------

AlYans kardeş bide zaten ben run hacshield rar dosyasını silkroad klasörüne atmıştım.custom dedikten sonra sro açılmıyor

----------

ALYANS Bide Yeni hacshield programının linkini verebilirmisin ?

konuda zaten var üst tarafta mavi yazıyla download yazıyor onlara tıkla indir.

1. Silkroad Açıldıktan sonra 2. Silkroadı açarken 1. Silkroadı Kapatıpmı açacaz

o açık kalsın

Her şey tamam clientless oyuna giriyorum dc yok bi şey yok ama normal olarak , sbotla ya da ibot la clientli olarak oyuna giremiyorum oyun chechk de gibi gözüküyor .Nedeni ne olabilir yardımcı olabilecek arkadaş var mı yoksa oyunı silip yükleyecem.

@carles582
javanın updatesini yapman lazım.Bu konu içinde bir iki sayfa geride link var.Bulursun artık.

Ben böyle yapıyorum client acılıyor ibotu acıyorum herşey tamam id pw yazıyorum oyuna girmiyor Kullanıcı Onay Bekliyor diyor.Oyuna girmiyor yani.

kardeş bne giriyorum oyuna girdigim anda dc veriyor dedıgın her seyi eksızsız yaptım fakat aynı sorun var hala yardım edersen sevinirim

selamlar ben ibotu uzun zamandır kullanıyorum yani en ufak ve en büyük sorunlarımı tek başıma çözüyorum fakat bu yeni ibot delirtti beni her adımım doğru fakat ne clientless nede client ile girsem bile maksimum 3 dk içerisinde dc yiyorum :/ deli olucam

Geri