• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu Yeni Versiyonda Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu clientless de atıyor sürekli arkadaslar sizdede öyle degilmi?

silkroad açılırken dikdörtgen logo gelirken dc veriyorsa ibotun masaüstüne aldığın kısayoluna sağ tıkla özellikler seç hedef satırında en sona LS, LS:1, LS:2, LS:3 ya da LS:4 kodlarından birini ekle. sonra botu aç devam et.

sroyu sadece kendi launcherinden açacaksan ph media patcherde default seçiliyken patch tıkla tamamdır açabilirsin.
hayır yaw oyuna alınca chara girince 5 dk sonra dc yiyiorum

Dostum herşeyi yapıyorum ama 'Error' hatası alıyorum.

adszqrr.jpg

aynı sorun bendede var, bu sorunu çözen varmı acaba?

----------

99972646161958611266.jpg

Buyur Kardeşim ..

----------

PAtch uygularken Custom Diyip uygula

aynısını yapıyorum gene çalışmıyor, diğer makinamda xp var sorunsuz giriyor ama bunda win 7 yüklü bunda hata veriyor.

aynı sorun bendede var, bu sorunu çözen varmı acaba?

----------

aynısını yapıyorum gene çalışmıyor, diğer makinamda xp var sorunsuz giriyor ama bunda win 7 yüklü bunda hata veriyor.

loaderde redirect agent server işaretlemeye gerek yok.
eski hs server yerine run hackshield geldi ve giriş şekli değişti konuda var.
win7 için tüm programlara sağ tıkla yönetici olarak çalıştır.

toplamda 2 tane cliet açmış oluyoruz bunların 2 sinide kullanabilirmiyiz bot için degil multiclient için

ilk açtığında çara girmemelisin zaten id pw yazsanda çara girmiyor o yüzden ilk açılanı kullanmayacaksın sonrakileri loader ve botla açmalısın tabiki çok dc olur. multi açman için clientless açabilirsin.

yani soylemı ılk actıgım clientl degilde 2 . actıgım sroylamı oyuna giricem?

Hs serwer is busy or down! ibotta bu çıkıyor çözümü nedir acaba bilen varmı?

Ben bu Yeni cıkan hs server i yapmadım bir bana yardımcı olabilirmi?

halletim de bi sorum olucak 1. client acıldıkdan CMd konsolunu kapatacazmı yoksa acıkmı kalacak

windows 7 home premium kullanıyorum herşeyi apıyorum ancak Run Hackshield.bat dosyasını çalıştırdıgımda unable to access jarfile Hackshield.jar hatası alıyoru siyah ekranda ne yapabiliriz bu konuda yardımcı olursanız!!!

windows 7 home premium kullanıyorum herşeyi apıyorum ancak Run Hackshield.bat dosyasını çalıştırdıgımda unable to access jarfile Hackshield.jar hatası alıyoru siyah ekranda ne yapabiliriz bu konuda yardımcı olursanız!!!
Görev Yöneticisinde cmd.exe varsa kapat.

Sorun şu: runhacshield dedikten sonra silkroadı manuel açıyoruz çalışıyor dilkroad ıd pw ekranı geliyor.İşlem bitti.Ama ekranda kalıyor şabalak gibi.hackshield(HS servere) kendi açıp açtığını saklıyordu.hacshieldi açayım dedim yazıldığı gibi.CMD exe yi kapattım ama netice olmadı.Hsserveri ilk çıktığı şekilde çalıştırıyorum cl,entı açıyor saklıyor ibotu ve loaderi açıyorum yanlış yada doğru...Video yardımcı olmadı bana.ben loaderi ve ibotu farklı kalsörlerde, hacshieldi silkroadın altında saklıyorum.İlla hepsini aynıb yere atmam gerekmiyor işini yapıyor gene videodan farkım bu.

Son düzenleme:
Geri