• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu Yeni Versiyonda Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
beyler sizlere bir sorun daha war (bu konuyla alakalı deil ama)
bn bu botla oyuna girdim çıktım bidada giremedim
bot açılmadı.oyunu 7-8 kere silip tekrar yükledim ama gene sorun düzelmedi launcer gelmiyor bi yardımcı olursanız çok sevinirim...
şimdiden çok saolun.

Herşey güzel ama bir sorunum var Hs Server'ı açtıktan 10 Sn sonra kayboluyo ve ardından virüs uyarısı alıyom bi yardımcı olursanız sevinirim

Herşey güzel ama bir sorunum var Hs Server'ı açtıktan 10 Sn sonra kayboluyo ve ardından virüs uyarısı alıyom bi yardımcı olursanız sevinirim

HSSERVER i açıcağında virüs programını devre dışı bırak

----------

beyler sizlere bir sorun daha war (bu konuyla alakalı deil ama)
bn bu botla oyuna girdim çıktım bidada giremedim
bot açılmadı.oyunu 7-8 kere silip tekrar yükledim ama gene sorun düzelmedi launcer gelmiyor bi yardımcı olursanız çok sevinirim...
şimdiden çok saolun.

Bir SS ÇEkip Koyarsan Yardımcı Olurum

----------

kardeş ben custom yaparsam media patcher 'ı o zaman 192.168 olmcaukmı diyosun. bide ben sbot clientten grp ibot clientless giriyorum custom patch yaparsam sbot çalışırmı düzgün ?

ORasını Bilemem Ama Denemekte Fayda Var
Eğer Sbot dan Açılmıo sa Oyun Tekrar MEdiaPAtcher i aç ve default dayken Patche Bas Eski Haline Döner ..

ya beyler bende hs le actımız sro kapanıyo ondan dc yıyorum.Dc yedikten sonra baktım hs server a tekrar lanch sro geldı

77788146059497981994.jpg

resimdeki hatayı alıyorum.

selam arkadaşlar.patch uyguluyorum başarılı bir şekilde sonrasında hack shield i açıyorum ve launch sro ya tıklıyorum. bir süre bekleyip disconnect diyor. bağlanmıyor yani. ve patch işleminden önce normal olarak açılan sro.client.exe patch işleminden sonra normal olarakta açılmıyor.default yaptığımda açılıyor.. yardımcı olabilirmisiniz? öncelikli problemim hackshield disconnect server hatası.. şimdiden teşekkür ediyorum..

99972646161958611266.jpg

Buyur Kardeşim ..

----------

selam arkadaşlar.patch uyguluyorum başarılı bir şekilde sonrasında hack shield i açıyorum ve launch sro ya tıklıyorum. bir süre bekleyip disconnect diyor. bağlanmıyor yani. ve patch işleminden önce normal olarak açılan sro.client.exe patch işleminden sonra normal olarakta açılmıyor.default yaptığımda açılıyor.. yardımcı olabilirmisiniz? öncelikli problemim hackshield disconnect server hatası.. şimdiden teşekkür ediyorum..

PAtch uygularken Custom Diyip uygula

kardesım benım bı sorunum var. chara girice direk dc yiyorum . ibotu acıorum sonra loaderdan gırıyorum.

----------

birde bisorun olustu ibotu kurduktan sonra launcherdan gıremıyorum.

ilk açtığın silkroadın cpu kullanımı gittikçe azalıyo zaten ondan bişe olmuyo bende kasıyodu 10dk bekledim sonra normal oldu

kardesım benım bı sorunum var. chara girice direk dc yiyorum . ibotu acıorum sonra loaderdan gırıyorum.

----------

birde bisorun olustu ibotu kurduktan sonra launcherdan gıremıyorum.

silkroad açılırken dikdörtgen logo gelirken dc veriyorsa ibotun masaüstüne aldığın kısayoluna sağ tıkla özellikler seç hedef satırında en sona LS, LS:1, LS:2, LS:3 ya da LS:4 kodlarından birini ekle. sonra botu aç devam et.

sroyu sadece kendi launcherinden açacaksan ph media patcherde default seçiliyken patch tıkla tamamdır açabilirsin.

Pfff

Bu sorunu çözemedim her şey doğru java yı tekrar yükledim aynı ama

77790853639914440469.png

çar oyuna girer girmez dc yiyorum. Bunun Sebebi ne olabilir. + Run Hackshield kapattıgımda botta her hangi bi degişiklik olmadı :D & edxSilkroadLoader5 Kapatırsam acaba ibot'da açılmama yada hata gibi bi sorun olur mu ? :)

Geri