• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu Yeni Versiyonda Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadşlar ben benim bilgisayardaki problemi biliyorum.HackShield engellemiştim daha önceden şimdi onu kaldıramıyorum çünkü nasıl yapacağımı unuttum.Win7 kullanıyorum HackShield engellemisini nasıl kaldırabilirim sadece bu konuda yardım istiyorum teşekkürler =) 2 gündür araştırıyorum genellikle xp üzerinden analtılmış win7 de çok farklı :S :(

Son düzenleme:
Ordaki Ayarların Hepsini Yapın Sorunsuz Çalışıo İyi Okuyun Konuyu + Arkadaki Clientin Kasmaması İçin Görev Yöneticisi > SRO_Client (Arkadaki Clienti Seç ) > Sağ Tıkla > Öncelik Ata > Düşük Seç Pz Eskisi Gibi Kasmaz Clientsiz Girenler İçinde İbot Klasörünün İçinde Bi Dosya Var iphs.ini içerisine 10.160.162.190 Yaz Sadece Clentsiz Giriceksen Hsserver Kullanmana Gerek Yok Ama Clientlide Açıkcaksan Char KEsinlikle Hsserver Kullanıcaksın ....

Çok İyi Bir Anlatım Olmuş Teşekkürler..
Bu Arada Yorumlarda Clientless ( Clientsiz ) İçin Verdiğiniz Ip No Ları İçin Herkese Teşekkür Ederim ...

Ordaki Ayarların Hepsini Yapın Sorunsuz Çalışıo İyi Okuyun Konuyu + Arkadaki Clientin Kasmaması İçin Görev Yöneticisi > SRO_Client (Arkadaki Clienti Seç ) > Sağ Tıkla > Öncelik Ata > Düşük Seç Pz Eskisi Gibi Kasmaz Clientsiz Girenler İçinde İbot Klasörünün İçinde Bi Dosya Var iphs.ini içerisine 10.160.162.190 Yaz Sadece Clentsiz Giriceksen Hsserver Kullanmana Gerek Yok Ama Clientlide Açıkcaksan Char KEsinlikle Hsserver Kullanıcaksın ....

Çok İyi Bir Anlatım Olmuş Teşekkürler..
Bu Arada Yorumlarda Clientless ( Clientsiz ) İçin Verdiğiniz Ip No Ları İçin Herkese Teşekkür Ederim ...

iphs nin içine 10.160.162.190 yazdım kaydettim ama clientsiz modda yine 2dk sonra dc...

Hs hep dc veriyor yani oyun normal ama HS dc verdiğinden 2. char açılamıyor

arklar bi hs server kuracam clientlessciler gelsn die ama çok doluyor down diyor o zamanda

Bendeki Sorun Şu Şimdi 4 tane char açıorm Clienless ile Dc Yok Ama Clientli 5. Charı Açtığımda Hepsi Dc Oluo Bi Yardım
1. Chara :0 sunucusu ile bağlanıyorum ..
2.chara:1 Sunucusu ile
3.chara:2 sunucusu ile
4. Chara:3 sunucusu İe bağlanıyorm
5.Chara (Clientli Olarak ) Nasıl 4 Sunucusu İle bağlanıcam Sorunum bu şimdiden Teşekkür Ederim ...

ya biyerde eksik anlatım dc yiyor !!

----------

Tmm suan yemiyor 1saat oldu inş yemez sağol

O Ip Artık Çalışmıo Kardeşim Sen Kendi Hs Serverini Kur Ayarları Doğru Yaptığında Dc yok

yav ben hs server kurdm sro felan açılmadı launch sro diyince hackshield açıldı açılı kaldı ama hala clientless full dc ve bende ayrıca hsip bende 192.168 ile devam ediyor yani local ip. öyle 10.160... gibi nasıl olacak birde ala dc yiyorum dediğim gbi sro açılmıyo hs server da hackshield açlıyo sdece

NOT: clientless açıyorum

ben bu hs servere launc diyorum karşıma o küçük ekran geliyor ama gerisi gelmiyo :D
bi yardım edermisiniz?
(media patcher ile patch yaptım cutomu seçerek)
şimdiden çok teşekkürler....

vista yada win7 kullanıyorsan programlara bota loadere sağ tıkla yönetici olarak çalıştır.

yav ben hs server kurdm sro felan açılmadı launch sro diyince hackshield açıldı açılı kaldı ama hala clientless full dc ve bende ayrıca hsip bende 192.168 ile devam ediyor yani local ip. öyle 10.160... gibi nasıl olacak birde ala dc yiyorum dediğim gbi sro açılmıyo hs server da hackshield açlıyo sdece

NOT: clientless açıyorum

İlk Önce Hsserver Ve Media Patcher i Tekrar Silkroad Klasörüne At Media Patcher İle Tekrar Patchle Sonra Aşağıda Anlattığım Adımları İzle
İbot.exe Yi kısayol Oluştur Sonra o Kısayola Sağ Tıkla > Özellikler De Orda Pencere Önüne Geldiğinde Seçili Bi Yazı Olucak Onun Sonuna Boşluk Bırak > LS:0 dan 4e kadar Bi Sayı Yaz Eğer 2 Chara Aynı Sayıyı Yazarsan Dc Yemeye Devam Edersin Her Char için Farklı Bi Sayı Yaz..

----------

ben bu hs servere launc diyorum karşıma o küçük ekran geliyor ama gerisi gelmiyo :D
bi yardım edermisiniz?
(media patcher ile patch yaptım cutomu seçerek)
şimdiden çok teşekkürler....

Hsserver ve media Patcher i Baştan At Silkroad Klasörüne Media Patcher ile Tekrar Patchle Bide öyle Dene Olması lazım ..

Herkese ii Oyunlar :)

----------

Clientlesstede dc yiyormu çok?

Ayarları Doğru Yaparsan Clientlesstede Clientlide Dc Yemez :)

----------

Hs hep dc veriyor yani oyun normal ama HS dc verdiğinden 2. char açılamıyor

2. Charı Açmak İçin İlk Önce Sro Clientleri Aç Id Şifre Yazma Sonra Sırasıyla Gir Charlarına Dc Vermez

Son düzenleme:
İlk Önce Hsserver Ve Media Patcher i Tekrar Silkroad Klasörüne At Media Patcher İle Tekrar Patchle Sonra Aşağıda Anlattığım Adımları İzle
İbot.exe Yi kısayol Oluştur Sonra o Kısayola Sağ Tıkla > Özellikler De Orda Pencere Önüne Geldiğinde Seçili Bi Yazı Olucak Onun Sonuna Boşluk Bırak > LS:0 dan 4e kadar Bi Sayı Yaz Eğer 2 Chara Aynı Sayıyı Yazarsan Dc Yemeye Devam Edersin Her Char için Farklı Bi Sayı Yaz..

kardeş ben custom yaparsam media patcher 'ı o zaman 192.168 olmcaukmı diyosun. bide ben sbot clientten grp ibot clientless giriyorum custom patch yaparsam sbot çalışırmı düzgün ?

Geri