• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu Yeni Versiyonda Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya Phmediapatcher de error loading media.pk2 hatası veryo yardım edeinlütfen nasıl gdeblr bu hata

Adam karşılıksız bir şey paylaşıyor sizlere yardımcı oluyor nankörlük yapmayın lütfen.

Teseekurler
oncelıkle basarınız kutlarım ıyı calısma
ben wın 7 64 bit kullanıcsıyım arkadaslar bu ayarları yabdım suan hıc dc yemedım muekemmel sekılde calısıyor
unutmadan sunuda soylım wın 7 kullanıcılar programı muklaka yonetıcı larak calıstırın

ben clientlessten giriyorum dediklerinizi yazdım iphs ye ip yi yazdım ama yne olmuyor 2-3 dk da bir dc yiyorum bunu ayrıntılı olarak anlatırmısınız siz dc yemiyorsanız ?

Beyler c version çıktı hadi artık birisi açıklık getirip resimli veya videolu anlatım yapsın lütfen ya her yolu denedim ama en çok 10 dakika durabilmeyi başardım

PhMediaPatcher acıyorum custom diyorm patch tıklıyorm ' Error loading Media.pk2 ' diyor :Ss acil yardm

sorularına hayret etmeye başladım bu işi bilmeyen biri değilsin :)

phmedcustm.png

bu şekilde yaptım diyorsan şimdi tekrar dene

dc sormadınki sen, hide/showsro butonu aktif olmuyor diye sordun ;) (unutmuş :) )

clientless eski yöntemle açılıyor otorelog yapıncada açılıyor dc olunca da giriyor tek sorun sık dc olması.

clientless eski yöntemle açılıyor otorelog yapıncada açılıyor dc olunca da giriyor tek sorun sık dc olması.

sık dc oluyor dediğin 2 dkdan fazla duramıyor dc oluyor hemen :( ben mediapatcherla patchte atamıorum win7 kullanıom patche tıkladıgımda işlem durduruldu gibi bi cevap alıyorum yardım lütfen

programları silkroadın klasörüne at ve sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Geri