• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu Yeni Versiyonda Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Eski sistem varken bu gereksiz şeyleri getirdi,bakalım sonu hayır olacakmı

Çarların banlanmaması için getirdi bunu zaten önceki versiyon gayet güzel çalışıyordu clientli olarak.

Ayrıca dün geceden beri bende internet kesilmediği sürece dc olmuyor.
Boşa bir tane client açık kaldığı için pc yi kasıyor maalesef:S

vallahi önceden direk girince dc veriyordu bu ayarları yaptım hala dc yemedim çok teşekkürler :)

Deposit Files 1.1.8b yi indirin
iphs.ini içerisine 10.160.162.190 bu ip yi yazin
hs server açmaniza gerek yok clientless dc olmazsiniz iyi gunler

Arkadaşlar bu yeni patchde hs server kullancaz mı ?? 1.1.8b ve c de adam iphs belirttiği adresi yazın fln demiş anlayan bi yazsın

bu son yapılan patchle ne yapıcaz ben onu anlamadım hs server loader fln açıcaz mı gene yoksa hsip'ye ip numarası yazıpta gircez bi detaylı anlatırmısınız ???

beyler phmediapatcerı ve hacksheildi sronun bulunduğu yere atın aksi takdirde calısmaz ibottada srodir yoksa hata alırsınız yukarda anlatılanları sronun içine attıktan sonra yapın bende gayet guzel calısıyor bot

tamam teşekkür ederim benimde sorunsuz kasıyor fakat "client" ile 1 den fazla char acmak mümkünmü çünkü loader var zaten?

su acıkta kalan clıent cok kasıor ona bır cozum bulamazmıyız arkadaşlar?

Görev yöneticisinden işlemler > sro_client > sağtık > Öncelik ata > düşük de kasması biraz azalır

hsserv.png

-abi sendeki gibi Hide / Dhow aktif olmuyor bende ? :)

Geri