• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar silah değiştirme çalışıyormu biri nasıl olduğunu söylese

Ya onu bunu geçinde bende niye bot açılmıyor üyeliğimi onaylattım mailimden login dediğimde bot kapanıyor ne iş :D

arkadaşlar silah değiştirme çalışıyormu biri nasıl olduğunu söylese
Silahı 1. sayfanın 1. sırasına koy.

----------

Eski client deki Botun herşeyini kopyalayın yeni client in oldugu yere kopyalayın snra botu açın çalışıyor Her şeyi. Loop bile yaptırdım. Sorunsuz yani.

----------

Mob Spawn Çok az. Mob yok ortalıkda :D

ѕєя¢αη;1474431' Alıntı:
Start dediğim de neden client gelmiyor ?! Kimse bilmiyor mu nedenini bunun..
Görev Yöneticisini aç orda sro_client varsa işlemi sonlandır. Yoksa Bot arka planda kalıyo bazen kapanmıyo Botun tüm herşeyini Kapat sonra tekrar çalıştır öyle dene.

Bende de oluyor 1.resimde v 1.021 diğerleri v.024 bende olmuyor kapanıyor bot hemen

Görev Yöneticisini aç orda sro_client varsa işlemi sonlandır. Yoksa Bot arka planda kalıyo bazen kapanmıyo Botun tüm herşeyini Kapat sonra tekrar çalıştır öyle dene.

Yaptım dediğin gibi ancak sro_client zaten kapalıymış ama yine de start dediğim de client gelmiyor.

iyi bilen biri yardımcı olmuyor ki çoğu kişide var bu sorun çözen varsa bir yardım etse ne kaybeder

ѕєя¢αη;1474461' Alıntı:

Yaptım dediğin gibi ancak sro_client zaten kapalıymış ama yine de start dediğim de client gelmiyor.
Bot Dosyalarının Elitesro kalsöründe oldugundan eminsin dimi. Ordaysa Eğer başka türlü bilmiyorum. Bendede olmuştu Görev yöneticisini açtım 2 Tane bot çalışıyordu. Kapattım hepsini tekrar çalıştırdım. Düzeldi.

Evet eminim.. Bir de Botun Crack'ini yönetici olarak çalıştırdıktan sonra sağ alttan Elite botu seçiyorm , seçtiğim de ise böyle bir pencere ile karşılaşıyorum bununla bir ilgisi var mıdır ?

Uploaded with ImageShack.us

Anlamadığım sorun ne ya herşeyi doğru yaptığımdan eminim forum id pw yazıyorum login diyorum kapanıyor kimsede çıkıp aga bunu şöyle yap demiyor sadece bot çalışıyor deniyor iyide kardeşim bizde niye çalışmıyor
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tamam çözdüm yanlış yapıyormuşum yapamayan arkadaşlara yardımcı olacağım birazdan resimlerle

Son düzenleme:
Anlamadığım sorun ne ya herşeyi doğru yaptığımdan eminim forum id pw yazıyorum login diyorum kapanıyor kimsede çıkıp aga bunu şöyle yap demiyor sadece bot çalışıyor deniyor iyide kardeşim bizde niye çalışmıyor
Dene Sürekli ilk defa Senden duyuyorum. Kapandığını :D

Geri