• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
obbaa soyuldunmu ? o zaman sıra bizdemi şimdi bu arada lvl in kaçtı lvl e göre flnmı soyuyolar ?

Ama sadece Senin charın mı soyuldu kardeşim.Bot cıktıgından beri ben senden baska kimseden görmedim soyuldm diye yazanı.Ben cıktıgından beri kullanıyorum.Dresim petim GDF param da var.Ama şuana kadar sorun yok.Baskası seni soymuş olabilir.

ya dandik bot bn soylmadım ama range ayarı yok koyuyom bota 2 3 mob kesıyo takılyo baska yerlere gdyo fln dandik

bot dandik felan değil kullanmayı bilmıyorsunuz botun orjinalini kullanmayın sadece.

Login ekranı gelmiyorrrrrrr :D

acaba host ayarlarıyla falan mı oynamam gerekiyor? 127.0.0.1 olarak :D

fark etmyo ptde kasyom norade 35 ypym ta nerdekı moba dalıyo

beyler bot cok güzel bot kullanmasını bilmiyorsunuz sonra bot kötü diorsunuz ben oyundan atma soruunu çözsem hep kullancem bide 88 lwl im botu kullanıyorum hiç bişi olması olcanı sanmam

Karakteri görmüyor bu hacı yanlış mı yaptım acaba elite botu açıyorum login oluyorum sonra server sonra oyuna giriyorum char seçiyorum ama charı görmüyor :D

beyler bot cok güzel bot kullanmasını bilmiyorsunuz sonra bot kötü diorsunuz ben oyundan atma soruunu çözsem hep kullancem bide 88 lwl im botu kullanıyorum hiç bişi olması olcanı sanmam

Bende kullanıyorum.Aynen bişey olcanı sanmıyorum. 1. si moderatörlerimiz onayladılar botu 2.si Noex in crackledigi botlarda sorun cıktını görmedim şahsen sw vip de cok kullanıyordum db bot u ve onun crackleri ile kasıorduk.

----------

Karakteri görmüyor bu hacı yanlış mı yaptım acaba elite botu açıyorum login oluyorum sonra server sonra oyuna giriyorum char seçiyorum ama charı görmüyor :D

Benimde karşılaştıgım bir problemdi o çözüm olarak benim GDF yi kasaya koydum sonra return cekdim.Gördü charı.Kimilerindede Görevler yüzünden görmüyor charı iptal edip return cek.Benim bildigim bunlar var çözüm.

Arkadaşım şuan kaç kişi kullanıyor ? ve hiçbiride patlamadı :) Zaten ben sadece size bu konuyu paylaşıyorum yardımcı olsun kolay kasın diye size gelen bir zarardan ben veya maxigamerz.com sorumlu olamazki :)

K.bakmayın işteydim sorun yaşayanlar lütfen 1. sayfadaki yazanları okusunlar.Sonra devam ederse yardımcı olurum.

----------

Virüs programından dolayı veriyor o hatayı virüs programın engellemiş :)

hackerefeqe

Hacım charda Gold Dragon Flag veya questler görevler warsa gdf bankaya koy görevleride iptal et ve retrun çek düzelecektir.

Arkadaşlar Bot Sorunsuz Açılıyor Bottan StartGame Basıyorum Küçük Client Penceresi Geliyor Oyuna Geçemiyor Bi Türlü Öyle Kalıyor Bi Çözümü Yokmuu ! ??? :(

re

beyler bi cevap yazın lütfen :D Login ekranı gelmiyor :((((

Bot açıldı, successful oldu falan client açılıyor geliyor ama login ekranına geçmeden kalıyor:jil:

Arkadaşlar Bendede Aynı Sorun Vardı Demin denedim Girdi Gayet Güzel Kasıyor. SP Farm İçin İdeal :D

1tane.üyelik.yazarmısınız.buraya.ben.alıyom.giriyom.pencere.kapanıyor.hatasız?

oyunagirdim.start.dedim.dalmıyor.ayarlarıda.yaptım.sadece.moob.seçiyor.attack.sikilleride.ayarladım:/

neden . koyarak yazıyorsun cümleleri botu yalnış ayarlıyorsundur mobları seçiyor ise sende hata vardır.

Keyfimde.yazmıyorum.spacem.bozuk.-.-
Yanlış.ayarladığımı.bende.biliyorum.belki.anlayan.varsa.ondan.sordum.

Geri