• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya beyler biriniz bakın ben holy botla oyuna girdimde cok lag oluyo 10 dk içinde lagdan dc veriyo bu olay sizdede warmı çözümü varmı bunun

Arkadaşlar :NET Framework yüklerken yükleme hatası aldım yardım edebilirmisiniz

Arkadaşlar Ben Yeni Client indiriyorumda Yeni Clientte Login Server Açıkmı ? Bende Eski Client Var Login Olmuyo ? Yeri Değil Ama ? .d

botla alakalı değil oyunda girerken D3D9 Appilaction hatası geliyor directx 9 u da kurdum fayda etmedi :S

Oyunun launcerına sağ tıkla özellikler uyumluluk işletim sürümlerini dene bi . sorun kesin çözülecektir. driectx yüklemene gerek yok

ya beyler biriniz bakın ben holy botla oyuna girdimde cok lag oluyo 10 dk içinde lagdan dc veriyo bu olay sizdede warmı çözümü varmı bunun

bana yardım edikcek olan yokmu ya

Ya Benim Bota Start Game Diyorum Açılıyor Ama Login Ekranına Girmiyor Bi Türlü Launcherde Kalıyor Önce Giriyodu Sorunsuz :(

Ben bota start diyorum client ile birlikte bu açılıyor daha sonra login ekranı gelince oyundan atıyor yardımcı olabilirmisiniz ?

bana yardım edikcek olan yokmu ya

Bende lag yok,sorun sende olabilir bi işlemlerden bak uptade yapılıyor olabilir virüs programı gibi...

bende Microsoft .NET Framework 4 olmasına rahmen şu hatayı alıyorum lütfen yardım edin .

20syec5.jpg

ebota tıklıyorum id:pw yazıyorum holybotun sitesine üye oldugum id pw yi yazıyorum ancak 2 sn sonra bot kapanıyor :S

Arkadaşlar Update Gelicek Sanırım Eski Client'de Yeni Client'de Girmiyo Şuan Ve Cogu Kisi Dc Olmus.

ebota tıklıyorum id: pw yazıyorum holybotun sitesine üye oldugum id pw yi yazıyorum ancak 2 sn sonra bot kapanıyor :S oyun kapalı oldugu için olabilirmi ?

Esro Bugün Yeni Update Çıktı Ordada Çalışırmı Acaba?

----------

bende Microsoft .NET Framework 4 olmasına rahmen şu hatayı alıyorum lütfen yardım edin .

20syec5.jpg

Aynı Sorunn Bendede Vardı Net FrameWorklerin Hepsini Sildim Ve Sırasıyla Versiyon 1 2 2.5 3 3.5 4 Olarak Yükledim Sorun Düzeldi Sende Dene İstersen

continue dediğimde değişen birşey olmuyor

----------

Holy bota sağ tıkla farklı çalışıtırı bi dene.
denedim sorun devam ediyor

----------

Esro Bugün Yeni Update Çıktı Ordada Çalışırmı Acaba?

----------

Aynı Sorunn Bendede Vardı Net FrameWorklerin Hepsini Sildim Ve Sırasıyla Versiyon 1 2 2.5 3 3.5 4 Olarak Yükledim Sorun Düzeldi Sende Dene İstersen
deniyorum cevap yazan hekeze teşekkürler .

Geri