• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yeni versiyonda çalıştı ^^

----------

++ Charın bilgileri var :P

yenıyı ındrdm sabahtan bel tek tek gezdm yazdklarnzı okdm xD hata raporu alydm yenyı ındrdm bu seferde ıd pw yzdm birden kapandı

Benimde kapandı, yanlış yazmadığına dikkat et ve bir daha dene :)

wala dgru yazyıyom kafadan salym ama gene aynı ne yazsam kapnyo sw lognde kplı ztn sw1

karaca indirdim ama reguistingde kalıyor populated :D normal launcherdanda connection error veriyor :D

aynı yne pfff ne sansdr bzdekı ya sabaha kadar bota kurcaktm pfff

Oyuna botla girince sizde de donarak ilerlemeler oluyormu?

Birinizin ilgisini çeksin artık :D

Id pas yazıyorum pre var girmiyor :S

grap petden bot kasarken charın cantaya elixir atam dedim lag girdi tak DC birdaha giremedim

5Dk dır bakıyorumda 2993 de duruo server list acaba logindemi sorun var baska id de girmio

Son düzenleme:
Geri