• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Exchange bug vardı ondan dolayı + no^ex soysaydı bukadar kişi onun cracklediği botu kullanmazdı ki bende kullandım ve soyulmadıda yaptığım tek şey exchange kapattım :)

Çarın adı fln gözükmüyor ama skiller gözüküyor. Sonra Herşeyi ayarladımdığımda öyle bekliyo dalmıyo hç kmseye :D nabıcam.

Her şeyi yaptım içine attım. Bilgisayarım windows 7 uyumluluk falan yaptım her şeyi yönetici olarakta çalıştırdım ama chara girdiğim zaman charın nicki falan gözükmüyor ama skilleri görüyor. Saldırmayı denedim saldırmıyorda bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varsa lütfen cevap versin.

Exchange bug vardı ondan dolayı + no^ex soysaydı bukadar kişi onun cracklediği botu kullanmazdı ki bende kullandım ve soyulmadıda yaptığım tek şey exchange kapattım :)
Keyfiniz bilir.Size kalmış şahsen kullanmam.Kullananlara başarılar
Bu arada cracki koyduğun için teşekkürler

yardımcı olabilirmisin yazdıgıma acaba?

Eğer bot karakterinizi görmez ise veya skilleriniz bottaki skill listesinde görünmez ise , Gold Dragon Flag veya diğer tanınmayan itemlerinizi çıkartıp bankaya atınız.Daha sonra Return Scrool basınız.Sorununuz düzelecektir.

- Düzelmez ise Görev Listenizdeki (Q) Tüm görevleri kaldırıp tekrar deneyiniz.

Eğer bot karakterinizi görmez ise veya skilleriniz bottaki skill listesinde görünmez ise , Gold Dragon Flag veya diğer tanınmayan itemlerinizi çıkartıp bankaya atınız.Daha sonra Return Scrool basınız.Sorununuz düzelecektir.

- Düzelmez ise Görev Listenizdeki (Q) Tüm görevleri kaldırıp tekrar deneyiniz.

Cevabın için teşekkür ederim :)

Script Çizdim Herşeyi Ayarladım Char Gitmiyor Kasma Yerine Alışverişte Yapmıyor ?

- Loop sistemi şu an için sadece ve sadece Hotan`da çalışmaktadır.Script çizmeye Hotan potion merchant`ın önünden başlamanız gerekmektedir.Scripti yükledikten sonra return çekin ve bota start verin.

char yattıktan sonra geri tekrar goturdugumde dalmıor nedenını bılen var mı

Bilgisayara yeni format attım daha şimdi driversleri yükledim,bir hata geliyor format atmadan öncede gönderme hatası vardı,format attım net framework yazan hata çıkıyor yardımcı olabilir misiniz ? teşekkürler

Geri