• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bot oldu çok şükür gayet güzelde çalışıyor ama tek bi sorunum var. Char kasma yerıne geri dönmüyor pot vs. almıyor. Kasıyor pot bıtınce return çekiyor townda bekliyor neden?

"The app has encountered an error: Erişim Engellendi.(0x80070005)

Please contact the publisher of this app for more information"

Bu hatayı alıyorum kardesım bi yardımcı olabilirmisin :/

Ya Arkadaşlar Crack'i Çalıştırıyorum Alt'ta Simgesi Cıkıyor Sağ Tık Yapıp EliteBot'u Seçiyorum Ama Öle Kalıyor Hiç Bişey Açılmıyor HolyBot Basıyorum Oda Aynı

İşletim Sistemim XP SP3. .Net FrameWork De Yükledim Ama Olmadı Uyumluluk Modlarınıda Denedim Yok ? Başka Bi Yolu Varmı ?

Arkadaşlar Bi Yardım Edin Nolur.

Bu sorun bendede var bize yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. (Not: Acil cevap bekliyorum.)

"The app has encountered an error: Erişim Engellendi.(0x80070005)

Please contact the publisher of this app for more information"

Bu hatayı alıyorum kardesım bi yardımcı olabilirmisin :/

Oyunda olan bir charın var ise o zmn bu hatayı veriyor.Sabah konuyu ilk defa gördügümde bendede aynı hata vardı.Botu acmayı deniyordum bu hatayı veriyordu.Kısaca Acık Clientin olmasın.

Birde Botu Jangan Cavede deneyen varmı ? Cavede bekleme yapıyor sanki şuan bende öyle fark ettimde :S Cave dışında süper kasıyordu

----------

Bu sorun bendede var bize yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. (Not: Acil cevap bekliyorum.)

Bendede Yüklü idi Net Framework 3.5 Ayrı kurmuşdum 4.0 ıda kurmuşdum fakat onlar ile acamadım botu. Konu altında verilen bi Framework serisi linki var 52Mb bişeydi sanırım onu kurunca sorunsuz şekilde acılıor bot Linkini veriorum... Linke güvenmez isen 4 ile 7. sayfa arasında bir yerde geciyor ordada var yani ;) Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

----------

bot oldu çok şükür gayet güzelde çalışıyor ama tek bi sorunum var. Char kasma yerıne geri dönmüyor pot vs. almıyor. Kasıyor pot bıtınce return çekiyor townda bekliyor neden?

Loop Menüsü altında Loop Enable Yazan kutuyu işaretlememiş olabilirsin.Bi kontrol et.

bottan giriyorum ama carımım ısmı gozukmuor.baska cardan grdıgımde o sorun olmuyor her sey calsıor bnm carımn ısmı neden gözukmuor yardım pls :angry:

Arkadaşım herşeyi yapıyorum botla oyuna giriyorum chara giriyorum bot charı görmüyor nedendir acaba bilen var mı ? :crw:

bot galiba oldukten sonra kastıgı yere gerı donmuor,pot almıor yoksa ben mı ayarları yanlıs yaptım gerı dondurebılen var mı

İndirdim actıktan sonra exe 'yi bu hata geldi ;
o9quso.jpg

Çözümü nedir ?
aynen bende'de aynı hata var:S

yaw framework fln varda yerini belirle diyo ama belirlemek için bi seçenek yok :S yani tamam diyorum bir şey çıkmıyor

----------

tamam oldu :D sadece içine atmamışım :D

Her şeyi yaptım içine attım. Bilgisayarım windows 7 uyumluluk falan yaptım her şeyi yönetici olarakta çalıştırdım ama chara girdiğim zaman charın nicki falan gözükmüyor ama skilleri görüyor. Saldırmayı denedim saldırmıyorda bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varsa lütfen cevap versin.

Geri