• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Konuya Bakmadan Neden Mesaj Atıyonuz Daha Deminde Baska Sorunun Vardı Oda Konuda Vardı...

Neden bahsediyorsun kardeş sen pcye yeni format attım az öncede driverleri kurdum,program formattan önce calısmıyordu şimdide sebebini sordum,cevaplayan sen değilsin ne atlıyorsun terbiyemi bozdurma akşam akşam

+ o sorunu yazan kardeşimdi kendi pcsinden aynı üyelikle yazmış bir sorun mu oldu

Tartışma çıkarmayın işinize bakın.

tamam hocam dediğinizi indirdim kurdum karşıma bu hata çıktı

1zb5etu.jpg

Neden bahsediyorsun kardeş sen pcye yeni format attım az öncede driverleri kurdum,program formattan önce calısmıyordu şimdide sebebini sordum,cevaplayan sen değilsin ne atlıyorsun terbiyemi bozdurma akşam akşam

+ o sorunu yazan kardeşimdi kendi pcsinden aynı üyelikle yazmış bir sorun mu oldu

oFF oFF BU Türk Milleti oFF...

Bu lanet avast niye hep client açılırken böyle diyor nasıl yok edeceğim bunu?
IM

Kaynak doğrulanmıştır yeni link konuya eklenmiştir. Yeni özellikler;

Crack 3.5 Framework İstemektedir Sorunsuz Kullanmak İçin 3.5 Framework İndirin.

Eğer Charlarınızın Skilleri,Hp-Mp si gözükmez ise gold dragon flag'ı kasaya koyun ve retrun çekin devam ederse Q ya basıp görevlerinizi iptal edip retrun çekin.

- Loop Hotanda Çalışmaktadır.Yapacağınız Alışverişler Hotandan Olacağı İçin Script'i Hotandan Çizeceksiniz.

Bazı Kullanıcılar Cawe yüzünden Loop Olmadığını Söylemişler Şuan Crack'te bu özellik ekli değildir holy orjinal versiyonuna ekleyince crack'ede eklenecektir.

Eğer kasılırken cawede dc yiyorsanız veya donuyorsanız "walk around if no mob in range" fonksiyonunu kaldırınız.

Ben crack yaparım yeni özellik ekleyemem yeni özellikler için holy'in yaptığı updateleri bekleyin :)

Link biraz karışmış düzelitirmisin :)
Bu arada charı bota koydum bunu gördüm :O
nf1qe.jpg

beyler bende holy botla oyuna girince aşırı derece lag oluyo sizde de oluyomu acaba 1 dk lagsız duruyo ondan sonra donu duruyo ya dc veriyo yada oyundan atıyo sizde de oluyomu

Kaynak doğrulanmıştır yeni link konuya eklenmiştir. Yeni özellikler;

Crack 3.5 Framework İstemektedir Sorunsuz Kullanmak İçin 3.5 Framework İndirin.

Eğer Charlarınızın Skilleri,Hp-Mp si gözükmez ise gold dragon flag'ı kasaya koyun ve retrun çekin devam ederse Q ya basıp görevlerinizi iptal edip retrun çekin.

- Loop Hotanda Çalışmaktadır.Yapacağınız Alışverişler Hotandan Olacağı İçin Script'i Hotandan Çizeceksiniz.

Bazı Kullanıcılar Cawe yüzünden Loop Olmadığını Söylemişler Şuan Crack'te bu özellik ekli değildir holy orjinal versiyonuna ekleyince crack'ede eklenecektir.

Eğer kasılırken cawede dc yiyorsanız veya donuyorsanız "walk around if no mob in range" fonksiyonunu kaldırınız.

Ben crack yaparım yeni özellik ekleyemem yeni özellikler için holy'in yaptığı updateleri bekleyin :)
Ben dw'de kasıyorum. Alışverişleri hotandan yapıp dw ye kadar script çizsem loop ve scriptde çalışırmı? ona göre biraz yol gıtsın full kendı kassın arkadaş pot al git götur ugrasmıyım :D

birde bu çektiğimiz ss leri nereye kaydediyor ? screenshot'ta yok.

----------

yav yeni sürümü kurduktan sonra yukarıda fotografını gösterdiğim avast hatasını verdikten sonra bu hatayı vermeye basladı :S

64no06.png
[/IMG]
Delirmek üzereyim. Bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

Geri