• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2 tane üyelikde bot çalıştırdım ama buff bassa bide keşke ptdeki adama detbot u ayarlıcam onun ıcın sımdı

oyuna giriom cok fena lag var 1-2 dk sonra dc bunun cöüzümü varmı acil yarım pls^:D 99 olcm ^:D

tek bendemi sorun var oyuna giriom botu açtm zaman cok fena lag girio dc oluom yardım etcek yok mı

Bende böyle bir sorun meydana geldi Netframework 4.0 ı kurdum bilgisayara reset attım ama yine aynı sorun bunun bir cözümü varsa cok iyi olur.

asddz.png

İndirdim actıktan sonra exe 'yi bu hata geldi ;
o9quso.jpg

Çözümü nedir ?

Bendede Aynı hata Çözümü varmı ?

----------

Arkadaşlar bu crack ile direk bota bağlanmıyorsunuz dolaylı olarak crackten bağlanıyorsunuz ondan dolayı servera vs bilgileriniz gitmiyor.
2. Olay ise bu crack no^ex tarafından yapıldı db bot yapımcısı yani ondan dolayı sorun yaşamayacaksınız emin olun :) Keyif ile charlarınızı kasın.

Sana katılıyorum.Eskiden Sunworld vip de oynarken no^ex in crackleri ile db bot kullanırdık hiç sorun olmazdı.

----------

Sağ click > Özellikler > Uyumluluk > Bu programın çalışabiliceği uyumluluk modunu tikle...

Ben xp kullanıyorum denedim girdim orda Windows 95 den windows 2000 e kadar 4 secenek var hiç biri düzeltmedi.

Tamamdır hallediyorum :D

Yok la levent :D Çalarlarsa hacklerim no^ex 'i :D Güvenle kullanabilirsiniz.

Hata alan arkadaş orda devam seçeneğine tıkla devam edersin :)

Sonunda Girdim oyuna Fakat Bende GDF var o charda takılı oldugu sürece Bot charı görmüyor :S

Teşekkürler mükemmel paylaşım ama yeni update gelecek en fazla 1 gün kullanırız.

arkadaşlar bot süper hızlı :D tavsiyem update gelsede hiç bi değişiklik olmaz ;)

Geri