• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
virustotal eklermisin.Tıklayınca ana sayfa açılıyo

--------------

tamam gerek yok görmemişim

kardeşim bu item değiştirmiyormu ben warrior cleric im divilion basmam lazım warmı bi yöntemi ?

İçimden bir ses bu botun char bilgilerini hala karşı tarafa gönderdiğini söylüyor.Yanlız dikkat edit crack demedim bot dedim...

Şimdi sonuç nedir kullanıyormuyuz? :D

Bende çalıştı ve gayette güzel çalıştı ama bazı arkadaşlarda sorun devam ediyormuş. Belki dosyalarınız açık kalmıştır bir görev yöneticisi>işlemlerden bakınız.

Yada bir format gayet iyi gelecektir.

adszmoi.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/684/adszmoi.jpg/

arkadaşlar bu hatayı alıyorum yardım lütfen
adszmoi.jpg

Yok yani hala devam ediyorum demek istedim...

Bunu kimse bilemez ki, ben HolyBottan şikayet edip global atan görmedim hiç. Çok bot kullananda görmedim. Bunlar orj. bot içindi.

Crack hakkında zaten hiç bilgim yok, yeni geldi. Yapımcıları aynı ise sorun hâla devam edebilir ama sro.vn sitesi HolyBot şifrenizi çalıyor bunun için size şifre değiştirme yeri açtıktan ziyade gelen talepler doğrultusunda orayı açmıştı. Sro.vn inanmadı yani sadece botlara güvenmeyin diyebildi.

----------

Şimdi biz bu crackli Botu kullanırkende şifre mi sıfırlıcaz ? Birde sıfırlama derken şifre mi degişior ?

Hayır alakası yok biz başka birşeyden konuşuyorduk.

Sıfırlama denilen şey ise sro.vn sitesinde Reset Password denilen bir yer var oraya id mail giriliyor ve yeni bir şifre koymak için sizin mail adresinize bir yer geliyor buna tıklıyorsunuz ve eski şifrenizi sormaksızın yeni şifre koyabiliyorsunuz..

Geri