• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Kritik Güncelleme v0.5

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhabalar,

Kritik bazı sorunların düzeltilmesi için oyunumuz Cuma günü 13:00 - 14:00 arasında bakıma alınacaktır. Bu tarihten sonra sadece haftalık güncellemeler Pazartesi günü yapılacaktır.

Günlleme Notları:

1. Arabian dress sorunu düzeltilecek sorunlu dressler / parçaları otomatik iade alınıp silkleri hesaplara iade edilecek.

2. 8D sox itemlerde blue gözükmeme sorunu düzeltilecek.

3. Wolf petlerindeki level sorunu düzeltilecek.

4.
Başlangıç itemleri npc satış fiyatları 1 gold olarak ayarlanacak.

5. Capture the Flag tekrar aktif edilecek.

6. Hotan'da botların arrowları görmeme sorunu düzeltilecek.

7. Guild amblemleri düzeltilecek.

... yeni maddeler eklenebilir Cumaya kadar.

Bilginize sunarız.

Saygılarımızla.

Party Form'da Auto Match'a tıklayınca hala oyun çöküyor. bu konuyla ilgilenirse arkadaşlar birde sevinirim.
vpdaa4.jpg

EDİT: Windows'u ingilizce olan ve yurt dışından oynayan çoğu playerda bu sorun var. Yabancılar oyunu bırakmaya başladı bu konuylada ilgilenirseniz herşey tam olur.

ZEgnga.png

Son düzenleme:
Benim kasıldığım yerde party mob yok olsa da farketmez. Party mobunu kesemeyecek yere bırakırsan forumda daha çok ağlarsın :) ben 61 level iken skillerim 52 de idi bilip bilmeden bug bug diye konusma her yüksek leveli bug saniyorsunuz yönetim skillerimi incelesin kaçta diye istersen? Taxi falan da yapmiyorum 1h 1m sona taxi yaptim 7 kisi geldi 1 saatte kazandigim para 2m+ 10 silk giden potu saymiyorum bedava kastım. Bir daha söyleyeceklerini iyi düsün. Konuyu saptiriyorsun.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

''Olsada fark etmez'' kısmından sonrasını okumadım.

Bence 24 saatte 2 kes special kervan cekilse daha güzel olur saatini bilirler oyunda aynı anda kervan cıkar thieflerde piyasaya cıkar ama special 1 günde 2 kes olması lazım 12 saat te bir :)

Hp Mp görünmeme sorununu çözmeniz lazım.

Hp - Mp görünmeme nedeni windows ların locasyonun türkiye olmaması yabancılara bunun bilgisini verdik düzeltenler var sorun yok ama detaylı bilgi için bi konu açacağız yabancı oyuncular için.

Oyunda spde bir sıkıntı var. 0 gapta 520 skill exp alırken 9 gapda 850 geliyor. Bu oran çok düşük. Isroda böyle oran olmadığından adım kadar eminim :( [MENTION=289232]Zayns[/MENTION]

Stat sıfırlanma eklenecek mi? yarin update yapılmadan önce bugün bir anket yapılsa bunun için güzel olur bence

Stat sıfırlanma eklenecek mi? yarin update yapılmadan önce bugün bir anket yapılsa bunun için güzel olur bence

Bence gelmemesi gerek int çarlar aşırı kolay kasıyor ama strler zor arkadaş günde 4-5 slot değiştiriyor intler gelip gelip üstüne bota koyuyorlar acımıyorlar yani hiç o konuda, str kasmanın zorluğu var stat aşırı kolaya kaçmak oluyor...

Str kasıyorum ve canım çıktı stat sıfırlama gelirse benim emeğim ne olcak yazık değilmi bana,hiçmi acımıdan yazdın bu isteği

Str kasıyorum ve canım çıktı stat sıfırlama gelirse benim emeğim ne olcak yazık değilmi bana,hiçmi acımıdan yazdın bu isteği
bende str kasıyorum 52 lv bowum hala o yüzden sordum zaten gelirse int çeviririm gelmese int char açarım

Aslında party mob konusunda birşeyler yapılabilir. Örnegin yeni sistemde olduğu gibi pt'ye 4. kişi girmeden pt mobları çıkmamalı. Bu sistem vsro'da uygulanabiliyor. Yabancı forumda görmüştüm (VSRO Max Project.)

Rateler 1x olduğu içindir diye pek önemsemedim ama neredeyse 8 saattir guildce Mujigilerde kasılıyoruz kimseye item düşmedi, Bungwanglarda ortalama saat başı 1-2 item geliyordu, droplarda sıkıntımı var acaba yarınki güncellemede zamanınız olursa kontrol edermisiniz :)

Merhaba, oyunda cuma günü gelecek güncelleme için gözüme takılanları söylemek isterim şöyle birşey hazırladım ;

1-) Downhang teleportta jop temple silinmemiş sadece downhangda gözüküyor

4M25ZG.jpg

2-) Skill penceresinde bütün yapılandırmalarda 100 level skillerinin kitapları açık gözüküyor
29mbYA.jpg

3-) Party maching penceresinde level 1-100 , 1-140 gözüküyor 1-80 olması çok hoş olur
7NE4kN.jpg

4-)Guild penceresinin union sekmesinde Limit ile alakalı birşey çıkıyor
zBvbYR.jpg

5-) Item mallda potion sekmesi aw stone diye yazılmış sadece gözüme takıldı
6-) Daha önce bir kere yazmıştım bu alchemy penceresi orjinal haliyle tasarımı yapılabilir (Kapatmak için kullandığımız X işareti ve alchemy sekmelerinde geçişlerde pencerenin en altının renk değiştirme sorunu var)
7-)Oyunda clean item piyasası çok güzel oluşmuştu fakat şuan sun yokken dahi sos piyasasını öldürdüler.Moonlar çoğalmaya başladı drop rate 1 idi ama bu slot ve respawn yüzünden olabilir mi sox itemlerin düşme şansını arttırdı gibi geliyor bana slotlar çoğaldığı için keşke sos,som,sun rateleri eksi olarak 1x , 0,5x , 0,25x ayarlansaydı mümkün mü bilmem:)

Benim söyleyeceklerim bu kadar herşey güzel hayırlı ramazanlar....

Son düzenleme:
Hocam birde 80lv ulaşınca, rateleri bildiğimiz isro sistemine çekmişsiniz. Şuan 80lv 9 gapta bir mob başına 2sp ya alıyorm ya almıyorm(4/4 ltp de isem). Eğer ltp bozulmuş ise zaten sp nin s si bile gelmiyor chara. 79lv 0 gap giden adam 4-5 sp alıyor bir mob kesmeden.Tüm mecralardan msj attım, konu açtım. İnşallah görmüşsünüzdürde cuma günü gelicek olan updatede 80lv olunca düşen sp ratesini normal hale çekersiniz.

Hocam birde 80lv ulaşınca, rateleri bildiğimiz isro sistemine çekmişsiniz. Şuan 80lv 9 gapta bir mob başına 2sp ya alıyorm ya almıyorm(4/4 ltp de isem). Eğer ltp bozulmuş ise zaten sp nin s si bile gelmiyor chara. 79lv 0 gap giden adam 4-5 sp alıyor bir mob kesmeden.Tüm mecralardan msj attım, konu açtım. İnşallah görmüşsünüzdürde cuma günü gelicek olan updatede 80lv olunca düşen sp ratesini normal hale çekersiniz.

Aynen farketteim sp de sıkıntı var

80 Levelde sp azalması normaldir, bu bir hata veya bug veya yanlışlıkla yapılmış bişey değildir.

Geri