• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Kritik Güncelleme v0.5

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Goldun değeri mi artıyo ne alaka?Goldun değeri mi azalcak shopta satılmayınca,isroda falan gold değersizdi yani nasıl bi mantık bu anlamadım.

Geridekiler ilerdekilere daha zor yetişiyo sadece.Bir getirisi yok şu stone elixir npc shop olayının.Sadece oyunda ilerideki oyuncuların işini kolaylaştırıyo milletle muhatap olmuyolar,sonra sıkıyo ama bi süre sonra

google.com girip enflasyon nedir? yazarsan kendi sorunu cevaplarsın

Evet yetenekli küfürbaz bir tayfanın konuşmalarını aldım :) itina ile hepsini ekledim en kısa sürede aktif edeceğiz:)

- - - Güncellendi - - -

Bu geceye doğru bu sorunu yaşayan kişiler için media.pk paylaşacağız sorunlarınız düzelmiş olacaktır.

İlgin için teşekkür ederim ,beklemedeyim

[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] , Force zehirleri hakkında sorum olacak. Force kısmına eklediğiniz purificition pill skilli kaç zehir siliyor ?
STR- INT dengesi için önemli bu dengeyi nasıl kurdunuz merak ettim net bilgi alamadım bizzat sana sorayım dedim .. Eğer 2 siliyorsa str charlar için toplam 3 zehir var zaten pek bi anlamı yok , büyük ihtimal 1 diye düşünüyorum ama birince ağızdan öğrenmek netleştirmek için buraya yazayım dedim.. İyi forumlarr

Geri