• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
start game dediğimde client açılıyor fakat bjsro_plugin diye bir hata werince oyun kapanıyor açılmadan ya S:

ya ben oyuna botla giriyorum fakat skiller görünüo ama çarın ismi görünmüo üste ne yapmam gerek ???

ѕєя¢αη;1474658' Alıntı:

Benim kaçıncı silip yükleyişim ama hala aynı hatayı alıyorum.. Hangi versiyonu kullanıyorsun ?

1.Sayfada link var zaten Netframework 4 lazım bende yüklü olduğu halde hata veriyordu gerçi sadece onar dedim yüklerken yeniden başlattıktan sonra baktım düzeldi girdim botla kastım senin işletim sistemin windows 7 sanırsam ama aynı şey yine onar de bu sefer yükleme yaparken düzelir belki.

Bn ikitane trojan buldum zararlımı acaba :S

Crack yapıldığı için çıkması doğal crack yapan kişi güvenilir daha önce swsro da oynadın mı bilmiyorum orda ki db-botu crackleyen kişi bunu crackleyen şuanda herkes bunu kullanıyor sorun yok kullanmanda sakınca olmaz.

forum üyeliğinin accountunu girip login olmaya çalışıyorum fakat login succesfully demiyor bot kapanıyor ne yapmam gerek? cracki açtığımdada net framework belirtilen sistem dosyalarını bulamadı diye hata veriyor devam diyip botu açıyorum bot açılıyor fakat login olamıyorum kapanıyor logine bastığımda

botta sorun yok ama ben bu loob ayarını anlamadım sitede tam olarak anlatım bulalamdım bi yardımcı olsanız.?

lütfen biri yardım edebilirmi ebot u açıyorum ıd pw giriyorum bot kapanıyor

elitede start diyorum oyle kaliyor arkadaslar nedeni nedir sro_clientte duruyor oyle

----------

attack yapmiyor ya herseyi yapiyorum attack yapmiyor

buff basiyor ama attack yok sadece

Ya bi allahın kulu cevap versin be sabahtan beri 150 kişi yırtıoruz kendimizi burda login olamıyorum logine basınca kapanıyor bot diyoruz bi tane cvp yok çözümü boşver biri cevap verse onada eywallah :@

Geri