• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya bi allahın kulu cevap versin be sabahtan beri 150 kişi yırtıoruz kendimizi burda login olamıyorum logine basınca kapanıyor bot diyoruz bi tane cvp yok çözümü boşver biri cevap verse onada eywallah :@
Bot dosyasını değil crack olanı açacaksın ve sağ aşağıda sarı bir yıldız çıkacak. Ordan Elite olanından gir. Windows 7 ise sanırım yönetici olarak çalıştırman gerekiyor sağ tıklayıp, orasını bilmiyorum Xp kullandığımdan.

Saolasın kardeşim gördü biri sonunda fakat dediklerinin hepsini harfiylen yapıorm fayda yok format atıcam şimdi pc ye o dereceye geldim yani login diorm kayboluo

Saolasın kardeşim gördü biri sonunda fakat dediklerinin hepsini harfiylen yapıorm fayda yok format atıcam şimdi pc ye o dereceye geldim yani login diorm kayboluo
Net FrameWork ile de alakalı olabilir. 3.5 olanını yükle, bir de öyle dene bakalım. Tam olarak bilmiyorum nasıl çözülür o problem.

Yeni patch ile çalıştırabilen var mı ? Yükleyeceğim de ...

Son düzenleme:
Botu kuruyorum ıd ve pw yazıoyrum sag alt sat bolume sımgesı gelmıyor yrdm edın arkadaslar :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!windows7 kullanıyorum

Arkadaşlar süper haber geldi :D Holy Bot Crack ÇIKTI !

İlk Önce HoLy Bot Forum adresine kayıt oluyorsunuz.

Sonra İse İndireceğiniz Bota Üye Olduğunuz İd-Pw İle Login Oluyorsunuz.

Sonra İse Sro_Client.exe Seçip Oyunun Keyfini Sürüyorsunuz :)

1c45e220.jpg

022f05ee.jpg

de5bab1f.jpg

90514309.jpg

66e2f1a1.jpg

f679cc68.jpg

İndirmek İçin TIKLAYINIZ !

~~ Virus Total İçin TIKLAYINIZ ! ~~

Arkadaşlar Bot Crack'in İçine Enjekte Edilmiştir Ayrıyetten Bot İndirmenize Gerel Yok.

Program hakkında sorun yaşıyorsanız konu altında belirtin size en kısa sürede cevap vereceğiz.
| TÜRKÇE (Benim ve Google Translate Karışık) |

Windows 7 / Vista / XP (x86 - x64) ile uyumludur...

Yayımlanma tarihi : 07/05/2011

Bu botu SWSRO1, SWSRO2, SJSRO (Old/New), ESRO da kullanabilirsiniz.
Loop sistemi Mysroda çalışmamaktadır...

Talimatlar:

- Winrar içerisindeki HolyBot Crack.exe`yi Silkroad klasörünüzün içerisine çıkartınız.
- Çalıştırınız. (Windows 7`de yönetici olarak çalıştırınız...)
- Açtığınızda aşağıdaki sistem saatinin orada simgesi çıkacaktır.
- Sağ tuşa basarak istediğiniz bot için crackli botu çalıştırınız.
- Bot için forum üyeliğinizle bota login olunuz ve kendinize göre ayarlayınız.
- İYİ OYUNLAR ! - HAVE FUN !

Lütfen burayı okuyunuz !

Eskiden yazılmış loop scriptlerini bota yüklemeyiniz.ÇALIŞMAZ.Botun tüm fonksiyonları tekrar emüle edilip cracklenmiştir.Yeniden Loop Script çizmeniz gerekmektedir.

Sorularınız / önerileriniz varsa sormak için çekinmeyin.

Botun keyfini çıkarın ve eğlenin :) (Bu kısmın yukarıdaki İngilizcesi ile alakası yoktur.)

| Sürüm Bilgileri |

- HolyBot v1.0.22 | Sadece SWSRO1, SWSRO2, SJSRO (Old/New) | 04.07.2011
- EliteBot v0.24 | Sadece EliteSro 1-2-3-4 | 04.07.2011

| Eklenen / Onarılanlar |

23.06.2011 - HoLy Bot Vesion 0.21 (ESRO)

-Esro 3 added

26.06.2011 - HoLy Bot Vesion 0.23 (ESRO)

-ESRO 4 Added
-Item pick safe/load fixed
-Monster HP is now shown
-Emergencybuffs added
-Now you can disable "walk around if no mob in range"

04.07.2011 - HoLy Bot Vesion 0.24 (ESRO)

-Downhang cave fixed
-Jangan cave fixed
-Devil Skill added

devilskill.jpg

| İndirme Linkleri |

Microsoft .NET Framework 3.5 (Web Yükleyicisi)

İndirme :

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=21

| Önemli Bilgiler |

* Bot açılırken hata veriyorsa ;

Öncelikle .NET Framework 4 yükleyiniz.Düzelmez ise Virüs programınız CRACK i engelliyordur.

* Botta virüs buluyor güvenilirmidir ? ;

Crack yapımcısı güvenilirdir.Sadece 2 antivürüs programları virüs bulmuştur.Bunun nedeni ise CRACK lenmiş olmasıdır.Bunlarda zararsızdır.

* Peki HolyBot kullanıyorum.Hacklenirmiyim ? ;

HolyBotun son versiyonunda Keylogger kaldırılmıştır.Ama zaten bunun bir önemi yoktur.Bot cracklendiği için serverle arasında loginden başka bir bağlantı bulunmamaktadır.

Tüm connection bilgileri LOCALHOST / 127.0.0.1 üzerine yapılmıştır.HolyBot sunucularıyla alakası yoktur.

* Bot güncelenince Crackde güncellenecek mi? ;

Botun yeni versiyonu çıktıkça Crack güncellenecektir.Crack`de bulunan ufak tefek buglar onarılacaktır.(Saniye saniye buradan yayımlanacaktır.)

* Oyuna girdim bot karakterimi algılayamadı.Lw sp bilgileri vs. botta görülmedi.Bunun sebebi nedir ? ;

Bunun nedeni botun algılayamadığı bir bilinmeyen itemin sizin İnvertorynizde bulunmasıdır.Tüm tanınmayabilecek Flag ticket , GDF vs vs. İtemlerinizi bankaya koyup tekrar giriniz.Sorununun 0 çözülecektir.

| Türkçe |

- Eğer bot karakterinizi görmez ise veya skilleriniz bottaki skill listesinde görünmez ise , Gold Dragon Flag veya diğer tanınmayan itemlerinizi çıkartıp bankaya atınız.Daha sonra Return Scrool basınız.Sorununuz düzelecektir.

- Düzelmez ise Görev Listenizdeki (Q) Tüm görevleri kaldırıp tekrar deneyiniz.

- Loop sistemi şu an için sadece ve sadece Hotan`da çalışmaktadır.Script çizmeye Hotan potion merchant`ın önünden başlamanız gerekmektedir.Scripti yükledikten sonra return çekin ve bota start verin.

- Birkaç kullanıcı cavede loop sisteminin buglu olduğunu söylüyor.Bu cracktan dolayı değildir.HolyBottan kaynaklanmaktadır.Birkaç gün içinde HolyBot bunu onaracaktır.

- LÜTFEN CAVEDE LOOP SİSTEMİNİ KULLANMAYINIZ. ( AKSİ HALDE BUGDA KALIRSINIZ ! )

- Cavede clientin donması veya dc yemeyi önlemek istiyorsanız , Bottaki "walk around if no mob in range" function." özelliğini devre dışı bırakınız.

- Noex sadece Crack yapımcısıdır.Bir bot geliştiricisi değildir ! , Botla ilgili bugları onaramaz.Botla ilgili sorunlarınız var ise lütfen Holy tarafından yapılacak yeni güncellemeleri bekleyin.

Bilgiler İçin
FaTaL_ERR0R'e Teşekkürler.

[/QUOTE]

Biraz araştırsan konuyu

15737731173619162416.png

42979844196453794453.png

58821483630875641326.png

98357113327012260310.png

açamyanlar için paylaşmıştım bakarak yap çok kolay aslında

Login yaptıktan sonra Successfull yazısı cıkmıyor aksine bot kapanıyor ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Kaybolmaması lazım bende ilk indirdiğimde direk bottan giriyordum crack yazılı olandan girmek gerekiyor sağ altta çıkınca simgesi yaptım çara girdim kastım hatta oldukça seri kasıyor acaba sende netframework ile alakalı bir sorun olabilir mi
veya forumdan aldığın üyelik mail kutuna onaylatman için msj yolluyor yaptın mı ?

Kaybolmaması lazım bende ilk indirdiğimde direk bottan giriyordum crack yazılı olandan girmek gerekiyor sağ altta çıkınca simgesi yaptım çara girdim kastım hatta oldukça seri kasıyor acaba sende netframework ile alakalı bir sorun olabilir mi
veya forumdan aldığın üyelik mail kutuna onaylatman için msj yolluyor yaptın mı ?

Onaylamayıda yatım ama Framework ile ilgili hata var sanırım bot u acmadan önce bu hatayı alıyorum

Silip tekrar yükleyeceğim umarım düzelir.

Onaylamayıda yatım ama Framework ile ilgili hata var sanırım bot u acmadan önce bu hatayı alıyorum

Silip tekrar yükleyeceğim umarım düzelir.

Framework indir kur bilgisayarına en son sürümünü konun başında linki var microsoftun sitesinden yüklediğikten sonra yeniden başlat açıldıktan sonra dene %90 açılır bot

en son sürümde indirip kurdum olmadı yine aynı hata ama sorun su program ekle kardıra baktıgımda frame workun bir cok versiyonunu gördüm 4 e kadar düşüncem bunlar çalışırken çakışıyor heralde kaldırmaya çalışıyorum kalkmıyorda

Holybot

botu açıyorum sw 1 seçiyorum starta basıyorum aşagı simgesi geliyor 5-10 dk bekliyorum fakat oyun açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz ??

tmm hallettimde oyunu açıyor artık skilleri ayarladım buffları basıyor ama attack yapmıyor ??

Charı attack yapmayanlar bota bakın bi charınızı görmüş mü?

Geri