• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ewt görmüş media pk filan lazımmı attack yapması için ?? oto select filan?

Charı gördü, skilleri gördü tamamda skilli seçtiği zaman parametre hatası veriyor xS

Bot u kurdum ama login yapınca charı görmüyor dress i falan bankaya koydum tüm yabancı şeyleri bankaya attmı ama olmadı

Arkadaşlar olay zszcdeki olaya dönmüş oyun 24 saati tamamlamadan bot çalışmaz :) Skill basmamalarının nedeni odur :)

arkadaslar wizardım hızlı koşmayı acamıyorum bardı takmıyor eline yardım ?*

Herkes neden sorun yaşıyor pclerinizi atın arkadaşlar :D ben trojanlı pc de çalıştırdım laptop win7 sorunsuz masaüstü xp sorunsuz :D

Onaylamayıda yatım ama Framework ile ilgili hata var sanırım bot u acmadan önce bu hatayı alıyorum

Silip tekrar yükleyeceğim umarım düzelir.
bu hata bende skilleri attack buff olarak tıkladığımda çıkıyor böyle bir sorunu olan ve çözümü bulan var mı ?

arkadaslar wizardım hızlı koşmayı acamıyorum bardı takmıyor eline yardım ?* karaca yardım edebilecen mi arakdasım ?

ya beyler herkesin bot füze gibi çalışıo benımkı beklemelı bir sorun var ama neeee yardım lütfen ??

arkadaşlar bi yardım lütfen :S

----------

arkadaşlar bi yardım lütfen :S<br><br>

beyler dalmıyo tam daca duruy ıleri geri fln gtmyo acaba drestenmı yenı dres aldmda onceden yktu 10 numara kasyodu

Geri