• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kardes bende elit 4 deyım arkadas gırıyor ben gırıyor ancak charı okumuyor ama skıller gorunuyor S:

----------

Çok sağol bot tıkır tıkır çalıştı :) süper de hızlı ama eu buff nasıl bastırabilirim cleric takıp buff basmıyor 1'e de koydum clerici öylede olmadı :S

----------

Biraz geç açılıyor masaüstüne gelip sol üst köşeye bakın orda birşey yükleniyor o dolunca oyuna giriyor karakteri seçin ve iyi kasmalar ...

----------

Bende çalıştı elite sro 3

kardesm yardımcı olursan sevınırım

Beyler illah bir hata olur.Bende istemem ama sorunumuz bu :D

(Game or Game Guard has been altered).Neden engellendi ? xD Start a basınca oluyor oyunu başlatırken yani.

adszyu.jpg

Bende de bu hata var beyler yardım eder misiniz ?

Arkadaşlar sorunumu hallettım sımdı bırsey soracam oto pet hp hangısı anlayamadım Horse Hp at için Trade de Kervan hayvanları ıcın PET için oto pot yok mu ?

7

arkadaşlar lütfen yardım edin ben böyle bir hata alıyorum çözümü nedir ? birde bu verdiğiniz frimework u indirdim yinede böyle bir hata alıyorum uyumluluğunuda değiştirip deniyorum yine aynı hata şimdiden teşkkürler...

Bu hatayı alıyorum arkadaşlar herseyı yaptım vırus programı bıle yok , frameyı de yukledım hala bu hata alıyorum .

4vpy5z.jpg

kardeşim ellerine sağlık ama bn oyuna giriyorum çaraçılıo skiller fln hersey normal ama yukarıda çarın ıd hp mp vs seylerin yazılı olduğu yer bos dolyısıyla da atack yapmıyor bi yardımcı olursan sevinirim

kardeşim ellerine sağlık ama bn oyuna giriyorum çaraçılıo skiller fln hersey normal ama yukarıda çarın ıd hp mp vs seylerin yazılı olduğu yer bos dolyısıyla da atack yapmıyor bi yardımcı olursan sevinirim

kardesim rushlesin yazdıklarını okursan bence yanıtı bulursum yinedebn söyliyim üstünde yabancı item varsa dress pet vs. çıkar return çek düzelir die yazmış

Arkadaşlar sw seçiyorum start game diyorum hiçbirşey olmuyor
Aynı sorun bendede var. Bilgisayarım xp sp3, "HolyBot Crack Çıktı" konusunda yazan herşeyi yaptım...Botu oyunun kurulu oldugu dosyanın içine çıkardım,cracki calısrtıdım,sag alt köşedeki simgeden elitebotu sectım.Login oluyorum serveri seçip start diyorum ancak hiç bişey olmuyor.oyun açımıyor ?Lütfen yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
:pff:

Geri