• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende nihayet bota girdide aynı sorun bendede oldu çarın ismi gözükmüyor.tüm kıyafetleri cıkardım returnladım aynı
kardeşim bn düzelttim sorunu görevleri ni bırak retrun çek düzeliyor çok teşekkürler yine :)

----------

ya beyler bn cleric buuflarını basıcam ama bot ta nasıl geçicek bi bilgisi olan varmı çr warlock cleric ve cleric buuf basmak için 2de bir cleric seciorm yardım lütfenn

Chin. Kasıpda Fire Shiled serisini bota koyup bastırabilen varmı. Shiled takıp bufu basıp sonra Bow takcak ve devam etcek kasmaya Yapıormu böle bişey ?

bot bende sorunsuz çalışıyodu fakat bugün dc yedim ve login ekranında id pw yazıyorum connect diyorum "requesting user confirmation" da kalıyo oyuna girmiyo yardım edebilecek var mı .s ??

----------

Chin. Kasıpda Fire Shiled serisini bota koyup bastırabilen varmı. Shiled takıp bufu basıp sonra Bow takcak ve devam etcek kasmaya Yapıormu böle bişey ?

Shieldi inventorynde ilk slota koy buffı ayarla bi dene ..

scrip çekerken uzun ol gidecekse script durdurup kaydet diyince bot donuyor ama kıso yolda bu olmuyor nedendir acaba ,?

Yüklemiştim düzelmedi ama tekrar yükliyecem

----------

Aynı hata devam ediyor

Botu xp kullanıyosan farklık çalıştır. win 7 ise yönetici olarak çalıştır.

----------

Bu hatayı alıyorum arkadaşlar herseyı yaptım vırus programı bıle yok , frameyı de yukledım hala bu hata alıyorum .

4vpy5z.jpg

Holy bota sağ tıklayıp farklı çalıştıra tıkla düzelecektir.

Bot bende çok yüksek işlemci yiyor intel 2.00 ghz işllemci var çift çekirdek ama silkroad + botu açınca 100% e çıkıyor işlemci ve birşey yaptırmıyor. Sonra da kasmalar başlıyor...

6216.bmp

yaw net 4 u yukledı onardımda antivirüs etksiz hale getirdim bu hatayı alıorum vyardım
exe de tıkladım cracke de butun hepsinde bu hata verıor :saw:

Arkadasim bu cavede kasareken cok yavas... Mob secipte skilli basana kadar.... Ve etrafta mob kalmayinca, ben dokunmadigim surece oylece kaliyor ne daliyor ne yuruyor .. sebebi nedir acaba?

Bot da sorun yok güzel kasıyor scriptlerde toplamada hiç bir sorun yok ama en fazla 1 2 saat de dc veriyo arkadaşdada aynı şu dc problemi çözülse yeter

ya beyler server seçecek yerde elitesro yok nasıl girecem elite sroya ? bide elitesro_4 uncu sw ye

şuan botta bazı sorunlar var,kasma alanına gitmeme,skill basmama gibi umarım düzelir

Beyler Carı Soyulan fln warmı bzm ark soyulmus bn 1 haftadır kulanym bı srun yk aa korkym

Geri