• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elite Silkroad HolyBot Crack Çıktı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
adszhata.jpg
arkadaşlar bu hata var karşımda botu açmaya kalkınca oluyor :angry:

----------

adszhata.jpg
arkadaşlar bu hata var karşımda botu açmaya kalkınca oluyor :jil:

Yaa beyler charı görmüyor bot.. oyuna giriyor ayarı yapıyorum.. start diyorum.. hiç bişey olmuyor.. + bide botta charın ismi felan yazması gerek ya kaç expi oda yok görmüyor yani.. yardım pls !!!!

Yaa beyler charı görmüyor bot.. oyuna giriyor ayarı yapıyorum.. start diyorum.. hiç bişey olmuyor.. + bide botta charın ismi felan yazması gerek ya kaç expi oda yok görmüyor yani.. yardım pls !!!!

Karakterinde gold dragon flag, dress veya görev var.Bu itemleri depoya koy veya görevleri iptal et ve return çek düzelecektir.

bende loader dll diye bi hata veriyo start diyince bota server 2 yı seciyom ama hep 1 ı acıyo hepsinde öle yapıyo sorun nedir acaba

elite sro da ölünce geri gitmeyi falan nasıl ayarlicaz ? Yani sadece alana botu bırakıp yartık kestiriyorum bu botla, başka opsiyonumuz yok mu ?

-teşekkürler şimdiden

ya ben botu bugüne kadar kullandım dünde kullandm ama bugün açtığımda oyun gelmedi bot çalışıyormu ?

ya arkadasım bende game guard hata verıyor sonrada Bu sayfa açılıyor yardım eder misiniz ?

HATA RESMİ :

ebvi8fgi.png

----------

ya adamlar konu acıyor ılgılenmıyor nasıl iştir anlamadım KONU ACAN ARKADAS KONUYA BAK !!!!

Son düzenleme:
Bu gameguard olayının holybotla uzaktan yakından ALAKASI yok :) Ondan elitesro sorun ve çözümlerine aç yardımcı olurlar taşkınlık yapma.

Oyuna giriyorum 5 dk sonra donuyo ve bi süre sonra dc veriyor bunun sebebi nedir ?

Botla gameguard hatasını nasıl geçiyorsunuz ? Ben normal giriyorum oyuna ama botla gameguard hata veriyor.

aynen bot artk game guard hatası weryo norma grnce hata yk

beyler ben new flamework 4 kurdum ama yinede ebotu acarken yine net framework hatası veriyo :S

Geri