• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu Yeni Versiyonda Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ALYANS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
38

İbot download

HS Server V 2.1 download

Ph media patcher download

Edx silkroad loader download

Run hackshiled programının çalışması için bilgisayarınıza java programını yükleyin.

1. İndirdiğimiz HS Server V 2.1, Ph media patcher ve edx loader rar dosyalarının içindekileri silkroadın klasörüne, yeni versiyon ibotu da eski versiyon ibotun bulunduğu (ya da herhangi bir) klasöre atıyoruz.

2. Silkroad klasöründeki PHmedia patcher programını açıp "custom" seçiyoruz sonra "patch" tıklayıp tamam tıklayıp kapatıyoruz.

phmedcustm.png

3. Silkroad klasörüne attığımız Run Hackshield.bat programını çalıştırıp silkroadı kendi launcherinden açıyoruz ve start tıklıyoruz silkroadın açılmasını bekliyoruz. Açılan silkroada id pw yazmıyoruz açık şekilde boş kalmalı.

runhs.png

4. Silkroad açıldıktan sonra ibotu açıyoruz. ibot log ekranında "HS Server successfully connected" yazısı görünüyorsa yaptığımız işlemler doğru demektir.

bothsserv.png

5. Edxloaderi açıyoruz. Add tıklayıp silkroadın bulunduğu yeri gösteriyoruz ( bir defa yapmak yeterli ). Loaderde Redirect gateway server işaretleyip devamındaki son satıra port numarasını 16000 yazıyoruz ve loaderde launcha tıklıyoruz.

edxldr.png

6. Silkroad tekrar açılmış olacak ve bu son açılan silkroada id pw girip çarımızı kasmaya başlıyoruz.

tekerlek.png

• Run hackshieldı açmak istediğinizde critical error hatası alıyorsanız görev yöneticisinde işlemlerin altında cmd.exe yi kapatıp run hackshieldı tekrar açın

• Critical error loading main gui form hatası alanlar ve Srodir.ini dosyası olmayanlar yeni not defteri açın içine silkroad nerede kurulu ise yolu yazın
C:\Program Files\Silkroad

daha sonra not defterinde farklı kaydet seçerek srodir.ini olarak adını yazın ve kaydedin botun klasörüne atın.
  • Clientless kullanmak için run hackshield programı çalıştırılıp silkroadı açtıktan sonra eski bilinen yöntemle clientless açabilirsiniz.
Hs Update Video :

Son düzenleme:
yanls alarım leoderın ıcınde sılkroad hacklemek ıcın crack prgramlarıda mevcut bu yuzden . ooluyor sanırım.

arkadaşım eline sağlıkta yeni bot hakkında destek yeterli değil şahsen çalıştıramadım ve tek çalıştıramayan ben değilim botta sorun varmı yoksa sorun bizdemi?

kardeşim oyuna giriyor ama 5 dk sonra dc maalesef :( ve bu herkeste olan bi problem, ibotun anasayfasından da takip ediyorumda..

Herşeyi anlatıldıgı gibi yapıyorum loadere launch diyorum Error diye bir hata veriyor.

Kesin cozum buluntu..

Sadece Sabır. Yapımcı Guncelleme yapıcakır.. Sabır Selamettir.

Loaderi botu upload eden kişi upload ettiği için taramada çıkan zararlı olacağını düşünemeyiz çünkü virüsü bota da koyabilir.

Çalıştıramayanlar hataları sorunları ayrıntılı yazsın.

Dc sorunu ise çözümlenemeyecek bir sorun clientlessten açıyorum her dakka dc olup giriyor şehirden bile çıkamıyor. Eski versiyonu açtım başka şekilde kasmaz bu bot yeni versiyonun mutlaka çıkması lazım.

DC nin önünü alamıyoruz ayrıca virüs konusunda bu edxLoader yıllardır kullanılıyor sorun çıkacağını sanmıyorum.. zaten ibotun yazarıda Drew Benton

2 Çar Açtım ama DC Sorunu Yaşamadım Ama Bizim Arkadaş PH Media Patcheri Açamıyor Çalıştırdığı Anda Hata Gönder - Gönderme Olayı Oluyormuş Açılmıo Diyo :)

arkadaşlar adam botu yine çok güzel yapmış bizlere teslim etmiş ondan kuşkunuz olmasın yalnız benim bilgisayarı bi süre sonra kitliyor :S bilgisayarın özellikleri çok iyi ve alındığından beri ilkkez kitleniyo aynı sorunu yaşayan var mı?

Şuan onqlarda iki char ile farm yapıorum hiç bir sorunda yaşamadım charları actıktan sonra PH Media Patcher'ı kapatmayın saklayın o zaman oyundan atmıyor .

Bu oyuna Girdikten Sonra hs server ile açıtığımız sroyu kapatabilirmiyiz.?

Dostum herşeyi yapıyorum ama 'Error' hatası alıyorum.

adszqrr.jpg

hocam orada redirect gate serwer yazısının karşısında ip adresi yazmışın. onu 127.0.0.1 olarak değiştir açılır.

----------------------------
Loaderi botu upload eden kişi upload ettiği için taramada çıkan zararlı olacağını düşünemeyiz çünkü virüsü bota da koyabilir.

Çalıştıramayanlar hataları sorunları ayrıntılı yazsın.

Dc sorunu ise çözümlenemeyecek bir sorun clientlessten açıyorum her dakka dc olup giriyor şehirden bile çıkamıyor. Eski versiyonu açtım başka şekilde kasmaz bu bot yeni versiyonun mutlaka çıkması lazım.

sorun sizdemi bendemi. 1.1.8 versiyonu çıkmadan önce 1.1.7 ile kastım hiç dc vermeden 15-16 saat durdu ve sürekli kastı.
yeni versiyon çıktı belirtilenleri yaptım ve direk clientless ile bağlantı yaptım gene hiç dc vermeden kastı.

ben şanslıyım herhalde:D

Ibotu düzelene kadar kullanmayacağım çünkü sürekli bilgisayar kasıyor.
Boştan yere kastırmayım bilgisayarı elle kasarım daha iyi olur. Hem dc yemiyorum.:D

Geri